Dotaz

• Od: Tereza ( ) Dotaz
    Dobrý den, mám na vás takový dotaz. V únoru 2012 jsem úspěšně absolvovala autoškolu, nicméně mi propadl OP a musím čekat 4 týdny na nový. Je nějaký termín do kdy si musím zažádat o řidičský průkaz? Nebo Když bych neudělala autoškolu tak bych vlastně měla půl roku na zopakování, tak jestli je termín i na tohle. O řidičák si vlastně zažádám až dva měsíce po složení zkoušky v autoškole. Moc děkuji za odpověď.

Vloženo 12. března 2012 (08:34) uživatelem Tereza ( ) z IP adresy 89.102.XXX.XX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Dotaz
      Nemusíte se obávat , řidičský průkaz Vám pak bez problémů vydají .

Vloženo 12. března 2012 (16:29) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.