Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:vřele doporučuji AŠ DRIVE

Na Autoškolu Drive si rozhodně nemohu stěžovat!
Měl jsem tu čest jezdit se slečnou Saskovou. Její přístup byl vysoce profesionální, slečna Sasková byla velmi trpělivá a ochotná, a to jak při jízdách, tak i při všemožných dalších dotazech souvisejících s výukou řízení a silničních pravidel.
Slečna Sasková se nesnaží nikoho zesměšnit, vynervovat, ani mu dát najevo, co vše ještě neumí. Naopak v klidu a trpělivě vše vysvětlí a naučí. Na její přístup si tedy rozhodně nemohu stěžovat, stejně jako ostatní spolužáci, kteří s ní jezdili a s nimiž jsem měl možnost hovořit.
Celý kolektiv autoškoly Drive pak byl velmi přívětivý, ochotný a slušný a myslím, že se mu podařilo vytvořit velmi přátelské, přesto vysoce profesionální prostředí, díky kterému se do provozu dostává řada nových a schopných řidičů.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.