Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Jak silnou motorku mohu řídit s A2?

Hezký dobrý den,
přečetl jsem už mno recenzí, ale pořád nemám jasno, jak je to nyní s řidičským oprávněním u motocyklů.
V 18 letech jsem si dělal řidičák na auto (B) + motorku(tehdy ještě A18 tzn. do 25kw.) A nyní od 19.1.13 jsem se dočetl, že spadám do skupiny A2 tzn. 35kw, jelikož A18 už není. Zajímalo by mne, zda mohu řídit motorku pouze do 35kw (ať už normální, nebo otevřenou), nebo např. motorku která je otevřená na 55kW, ale v TP má 25kW nebo 35kw. Chtěl bych si nějakou pořídit, ale nemám v tom jasno, abych nekoupil něco, na čem nemohu jezdit, děkuji předem za odpověď.

Pěkný den.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.