Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: připoutání

....MY jsme narod ...BLBCU a delame je ze zaku-:), zakon neco rika, a p. kolego prs. precte te si HO, a uvazujte HLAVOU-:) vsichni co sedi v autacku musi byt pripouzani, t.j. pravda, ale KDO dostane pokutu? ridic nebo napr. p. KOMISAR????-:), to neovlivni ridic, takze prs UCME potencionalni ridice "realu" a NE ...blbe teorii, POKUD SE VAM STOPAR ODPOTA?????, co udelate kolego na dalnici?????, prs odpovezte, asi ho budete prosit, nebo slapat na brzdu nebo se ......podelate, ze,,??????
......opravdu si myslite, ze je zak pri zkousce povinen kontrolovat "okoli" zda je pripoutano,..., mel by, ale PORADTE, co ma delat, kdyz se nekdo ODPOUTA, VY chytrej, DUPNOUT na brzdu a vyhazet JE?????-:(((((

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.