Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: zbytečně absolvovaný výcvik a zkoušky na skupinu T

Dobrý den !
Bohuželnevím nic o mezidobí, ale pokud jste měl vydaný ŘP před 19.1.2013, tak Vám byla připsána skupina T automaticky !
Od tohoto data nám naši zákonodárci udělali ze skupiny T samostatnou skupinu(v rámci sjednocení s EU) a musíte si bohužel dělat ŘP.
Můžeme s tím nesouhlasit, může se nám to zdát nesmyslné, ale dokud tam nahoře budou sedět stejní lidé, tak máme smůlu!!!
Daleko větší nesmysl je , že pokud si chcete rozšířit skupinu A1 na A2 nebo A2 na A, tak nemusíte absolvovat ani minutu teorie ani jízdy, ale stačí Vám přezkoušení z jízdy ! Akorát musíte mít 2 roky praxe s nižší skupinou ( myslí se 2 roky od vyzvednutí ŘP na úřadě a ne jeho podání nebo složení zkoušky )!!!!
To je už opravdu neskutečný bordel !

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.