Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Šílené chování instruktora v autoškole

Dobrý den,

spíše určitě zvažte změnu AŠ. Problém těchto "podnikatelů" co provozují AŠ je často ten, že jednoduše nemají slušné vychování a ani vhodné "pedagogické" schopnosti pro tuto oblast. Základem je, že Vy jste zákazník a s Vámi má být jednáno slušně a v souladu s dobrými mravy.

Z právního hlediska je však problematika poskytování nekvalitních služeb v AŠ obtížně prokazatelná a posuzovatelná - tím samozřejmě i problematika případného odstoupení od smlouvy, prosazovnání finančních refundačních nároků, až po případné žaloby (v teoretické úvaze). (To jen btw).

Doporučuji jako základní kritérium pro výběr AŠ považovat dobré reference a doporučení. (V případě AŠ nedoporučuji se řídit kritériem nejbližší lokace či nejnižší ceny).

Ať už se rozhodnete jakkoli, mějte na paměti, že za své peníze chtějte jen kvalitní služby.

Hezký den

JM

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.