Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Podřazování

Zobrazit podrobnosti
Od:
renata2008@volny.cz ‌
Komu:
‌
Datum:
Dnes 13:03

důležité
odepsat
osobní
pracovní

Dobrý den,
měla bych jeden dotaz týkající se podřazování v autě. Velmi často se mi stává, spíše vlastně vždycky, že když se snažím podřadit z trojky na dvojku, dostanu páku pouze do neutrálu a pak už to nejde. Přítel mi nejdřív tvrdil, že mám určitě málo zmáčknutou spojku, ale nohu málem dělám "díru" do podlahy a nic. Kdybych dělala tuto chybu, asi by mi nešlo ani přeřazovat na vyšší rychlost, a v tom problém není. Tak mi radil, ať spojku párkrát pustím a zase zmáčknu nebo ať zkouším "meziplyn" - tady fakticky nevím, o co se jedná, nikde v autoškole jsem o něčem podobném neslyšela. Výsledkem je to, že začínám mít z řízení auta strach, protože za běžného provozu mě takováto situace dokáže dost rozhodit, řídím teprve krátce. Můžete mi poradit, v čem dělám chybu? Děkuji.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.