Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Odbocovaci pruh

Dobry den... pri velke krizovatce krizena tramvaji... odbocuju doleva... Takze vsem vcetne tramvajim za sebou pred sebou musim umoznit prujezd.. Dobre beru.. A co kdyz vozidlo ktere je naproti me(z druhe strany krizovatky) odbocuje taky vlevo, tedy je v odbocovacim pruhu urceny pro odboceni pouze vlevo... Logicky se mame myhnout vlevo od sebe... A co kdyz mu v pulce odbocovani tedy nez vjede plne do krizovatky mu vypadne blinkr... Musim mu dat prednost? I kdyz se nachazi v pruhu pro odboceni?

Preve tato situace se mi stala dnes na Zkouskach v Autoskole.. Vozidlo normalne odbocilo vlevo ale zrovna ve chvili kdy tomu vozidlu vypl blinkr tak mi inspektor dupl na brzdy ze jsem mu nedal prednost... Blikr mel vyplej asi 2 sec. Max. Pak je znova zapl a dokoncil odbocovani... Me za to vylel.. I kdyz me strasne chvalil jak mi to jde ze ho mrzi ze mi to nemuze dat.. Ale co ztoho 😄 rekl mi ze kdyby zmenil smer jizdy i kdyz je v pruhu urceny pro odboceni tak by to byla moje chyba... To se mi nejak nezda.. i kdyby to do me napral tak on porusil smer ktery je dany pruhem ve kterem jel tak proc by to mela byt moje chyba.. Diky za reakci

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.