Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: "co zakaznik snese":D

preji hezky den a jen opakuji, ze predvedeny zak ke ZK, je obrazek "vyuky v autoskole", nehodnotim Vase reakci pri zaverecne ZK, byla POCHOPITELNE na 100 pro, ale proc byla takto pripravena zacka predvedena na ZK, TO uz je otazka jina,???, muj soukr. nazor,..., nebylo by lepsi mene zdatne "absolventce kursu" doporucit nekolik kond. jizd,????, nez ji nechat vyhodit a platit a platit a jeji sebevedomi pujde do pred...,????, nebo nebyla pripravena na ZK????, a PAK TAM NEMELA CO DELAT????-:)

pochopielne ceny v AS jsou soukromou veci, proti tomu nic nenamitam, byl TO jen muj soukr. nazor, nic proti Vam nemam a preji at se dari-:), myslim TO FAKT uprimne, -:)

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.