Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: úraz v autoškole

Dobrý den
Děkuji za odpověď. Vím,že se to může stát,ale když mi ubrečená dcera volala ať pro ní přijedu, že má asi zlomenou ruku, tak jsem rozhodně nečekala, že jí najdu samotnou na parkovišti. Myslela jsem, že se o ní někdo postará alespoň do mého příjezdu.Pan instruktor a zároveň majitel autoškoly podle mne pochybil a neposkytl jí ani první pomoc.Prostě jí řekl, že když chce jezdit na motorce musí počítat i s pádem a poslal jí pryč. Je nezletilá a já myslela, že je pod dozorem zodpovědné dospělé osoby. Zvažuji podání žaloby za neposkytnutí pomoci. Nemohl přeci vědět jak moc si ublížila a jestli ještě někde nezkolabuje. To opravdu v autoškole nejsou pro tyhle případy nějaké postupy? To abych jezdila všude s ní a hlídala jí?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.