Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: Existuje orgán, jenž se může vyjádřit k správnosti dopravního značení

O zákaz předjíždění zcela jistě nejde. K tomu už byla diskuse v tom duchu, že by tam musela být svislá značka zákaz předjíždění, ta tam nebyla. Značka, která tam byla je specifikovaná jako: konec všech zákazů a omezení. Myslím, že to je spíš dotaz na ústav pro jazyk český. Proč plná čára, není ani zákaz ani omezení, když je zakázáno ji přejet a člověk je omezen na jízdu v jednom pruhu. Také není nikde uvedeno proč v tomto případě není svislá značka nadřazená vodorovné. Bohužel porušení pravidel českého pravopisu je trestné pouze na základní škole.

Dík za snahu, ale nijak jste mi to nevysvětlil

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.