Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: neoznačená křižovatka - přednost v jízdě

Neprávník Vám to na konci odpovědi řekl velmi kulantně. Vy jste s takovými znalostmi pravidel na silnici nebezpečný. To jeden žasne, co ty autoškoly vypouští do provozu. Se divím, že Vám policie zrovna nesebrala řidičák (ale to byla městská, ta tu pravomoc asi nemá). Když jste neviděl žádnou značku, tak jste LOGICKY předpokládal, že jste na hlavní. A z čeho jste to LOGICKY usoudil? Slyšel jste někdy pojem křižovatka silnic nerozlišených dopravními značkami?
V závěru dotazu se odhalujete jako naprostý trotl. Proč byste měl zkoumat, zda je křižující silnice označena značkou dej přednost nebo stopkou. Pokud je, tak na takové křižovatce vy budete mít značku Hlavní silnice. Pokud tam tuto značku nemáte, pak je to křižovatka nerozlišená a platí na ní přednost zprava.
Raději vraťte řidičák.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.