Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Křižovatka

Dobrý den. Mám dotaz. Ve městě mame křižovatku, kdy je z jednoho směru vyznačen jeden pruh a na silnici namalována šipka se všemi třemi směry. Pruh je ale dost široký aby se vedle sebe vešli 2 oa (je to ale od krajnice az k stredove care). Ale s nakladakem se tam samozřejmě již nevejdete. Můj dotaz zní. Auta se řadí za sebou v jednom pruhu nebo do 2. Já má za to že pokud není vyznačeno jinak je to prostě jeden pruh. Ale spousta lidí se do mě naváží a tvrdí že se může radit do 2 pruhu. Naopak že to tak má být aby se netvorili kolony. Nedává mi to smysl. Ale než se budu "dohadovat" chci mít jistotu že si to myslím správně. A případně pokud jsem si to myslela mylně abych se mohla omluvit. Moc děkuji za odpověď.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.