Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: křižovatky tvaru Y s ostrůvkem

No, ale pozor. To co píšete se sice zdá být naprosto logické, ale podle tohoto článku https://www.testyojetin.cz/poradna/tohle-neni-kruhac-ale-krizovatka-ve-tvaru-ypsilon-vite-jak-ji-projet je to prý jinak. Prý máte mít ostrůvek po pravé straně auta kdykoliv, protože pokud byste ho objížděl zprava, tak se prý jedná o kruhový objezd, který by k tomu musel mít náležité dopravní značení. Já jsem to řešil nedávno a taky jsem ten ostrůvek objížděl zprava, protože mě vždycky učili, že pokud není značeno jinak, tak se má překážka objíždět zprava. Nikoliv zleva. Tam jsem z toho zmatený.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.