Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Nelíbí se mi současné výuky auto škol.

Dnešní době jak jsem zjistil všeobecně jde jen o finance.Není to tak jak to bylo v 80 leteh. Tam kdysi něco naučili, ale dnešním přístupem jen uhradí spojené náklady obdrží cd.max knížku a uč se sám. Instruktor či učitel žádný který by vysvětlil výuku průběhu .Takže dnešní době se žák autoškoly učí sám,který si neumí ani vyměnit kolo. Za mé doby jsem chodil do autoškoly 6 měsíců, kde nás ve svazarmu učil i mechanik běžných věci oprav. SK.B.850 Kč. Traktor 500.C 3500 Kč. Ty lidé něco aspoň o tom něco věděli když ukončily kurzy. Dnes neví nic jen základní teorie o testů. Beru to dle svých dětí jak jsem vždy je učil sám na zkoušky. My lidé ze starých časů škol jsme něco o to víc věděli jak dnešní žáci.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.