Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Prednost

Myslím, že jsme si nerozuměli. Že při výjezdu z obytné zóny samozřejmě není potřeba osazovat značkou dej přednost v jízdě. Jde o to, že značkou stop, dej přednost v jízdě je ale osazena příjezdová komunikace, ze které bych měl dát přednost právě vozidlům, která po ní přijíždějí. Jenže řidič po ní přijíždějící čeká, že pojedu jako první já, třebaže vyjíždím z obytné zóny a měl bych tedy dát přednost já jemu. De fakto bych měl dát přednost já jemu, protože vyjíždím ž obytné zóny, ale on by mi naopak měl dát přednost, protože mu to ukládá značka stop, dej přednost v jízdě. Právě v tom vidím nejasnost a zmatečnost, kde si navzájem obě ustanovení odporují.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.