Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Přednost v jízdě na tramvajovém pásu

Pokud bych ale nejel z vedlejší doleva, ale jel po hlavní jedním směrem a na stejném místě bych se chtěl přes ten středový pás otočit do protisměru tzn. přesně tam, kam chce jet ten, který z vedlejší odbočuje doprava, pak bych byl stále na hlavní a přijíždějící z vedlejší se STOP by mi měl dát přednost, ne?

A pokud to tak je, tak jak ten, kdo přijede na stopku a chce doprava, ale zároveň vidí na tramvajovém pásu stát řidiče, který chce doleva, ví, že jestli tam dotyčný přijel z vedlejší a nebo se otáčí na hlavní a jestli mu teda má dát přednost nebo ne?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.