Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Prosim o kontakty!!

Zdravim vsechny,

omlouvam se za vynechani diakritiky. Prosim vsechny, kteri jsou nejak dotceni krachem autoskoly Hlavacek a zakoupili si voucher na nejakem slevovem portalu, aby se mi ozvali.
Jsem predbezne dohodnuta s televizi Prima na natoceni reportaze, ktera by snad mohla s celou veci trochu pohnout a v nejlepsim pripade i dotlacit jednotlive slevove portaly ke kroku, aby nam vratili penize na nakoupene kupony.
Dale nabizi spolecnost na ochranu spotrebitele, ze pokud dam dohromady 10 lidi, poda za nas hromadnou zalobu na p.Hlavacka, bude tim paddm rychlejsi proces, protoze se jedna o statni organizaci, ci jak mi to vysvetlovali. Podame-li zaloby osobne, muze to trvat az rok. Bude-li to rychlejsi, rychleji se to dostane i k exekutorum a dal... Predem diky za kontakty!

S pozdravem, Martina

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.