Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Vydani ridicskeho prukazu

Dobry den, v srpnu roku 2007 jsem dodelal uspesne zaverecne zkousky v autoskole a obdrzel potvrzujici
papir o absolvovani zkousek (test,jizdy a technicka). Problem nastal v tom, ze ihned po absolvovani zkousek jsem odletal na 3 roky pracovne do Anglie. Po navratu jsem i castecne ze sve laxnosti jiz tuto zalezitost neresil. Ted od unorna nastupuji do noveho zamestnani, kde bude nutne aktivne ridit vozidlo skupiny B.
Problem je vsak v tom, ze nemam ridicsky prukaz o ktery jsem si nezazadal, ale stale u sebe mam potvrzeni o uspesnem slozeni zkousek, i kdyz je y roku 2007.
Ma prosba o radu zni, zda-li je toto potvrzeni stale platne a mohu s nim zadazat o vydani ridicskeho prukazu.
Samozrejme vzhledem k dlouhe absenci rizeni jsem se objednal na kondicni jizdy v autoskole, ale doufam, ze nebude nutne celou autoskolu absolvovat znovu.

Dekuji predem za odpoved

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.