Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • RE: Vrácení ŘO - 2x neúspěšná zkouška:: Zdravím, pokud jste udělal testy a neudělal 2x jízdy, měl byste dělat znovu komplet jízdy (28x45 minut). A měl byste na to mít jen 1/2 roku, kdy Vám...[zobrazit celý text]
  24. července 2017 (11:08)
 • Vrácení ŘO - 2x neúspěšná zkouška:: Zdravím, po letech potřebuju zpět řidičský průkaz, a 2x mě zdejší skvělý komisař poslal domů.. za pár dní mám jít do autoškoly, očekával jsem že budu...[zobrazit celý text]
  21. července 2017 (14:28)
 • Vrácení ŘO - 2x neúspěšná zkouška:: Zdravím, po letech potřebuju zpět řidičský průkaz, a 2x mě zdejší skvělý komisař poslal domů.. za pár dní mám jít do autoškoly, očekával jsem že budu...[zobrazit celý text]
  21. července 2017 (14:28)
 • Počet hodin jízd v autoškole.:: Už jsem to zde psal, ale neodpustím si to znovu připomenout. I pro pány autoškoláky. Každý žadatel musí dostat Průkaz žadatele o řidičské oprávnění....[zobrazit celý text]
  17. července 2017 (19:30)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná i neautorizovaná hodnocení):

 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Autoškolu ABM doporučuji všem lidem, kteří mají zájem o řidičský průkaz přislušné skupiny. Přístup pana Kačinetze a učitelů v autoškole je velice profesionální a vlídný. Panuje zde příjemná atmosféra. Nikdy jsem se zde nesetkal s negativním či arogantním chováním, jak od pana Kačinetze tak učitelů. Naopak jsem vždy z autoškoly odcházel s dobrým pocitem. Jízdy jsem absolvoval u pana Bílka. Pan Bílek byl opravdu vynikající učitel. Neřval na mě, když mi bylo něco nejasné z pravidel silničního provozu, vždy mi všechno vysvětlil. A leckdy mě i pobavil nějakou vtipnou historkou. Autoškolu ABM doporučuji všem lidem, kteří hledají příjemný a férový přístup.
  25. července 2017 (20:16)
 • Autoškola Golem (okres Karlovy Vary) : Autoškolu Golem bych dopuručila všem ;) skvělý přístup k žákům,skvělá atmosféra během teorie(Marian Staněk) :) a jízdy s panem Janem Zikou....paráda. všichni jsou tam prostě fajn. Martina V.
  25. července 2017 (19:07)
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Můžu pouze doporučit. Jsou tam strašně milí lidé, kteří se Vám snaží vyjít se vším vstříc. Rozhodně autoškola NOBE je autoškola, která Vás naučí řídit a připraví Vás na cesty. Rozhodně doporučuji a děkuji že to tam se mnnou vydrželi.
  25. července 2017 (18:44)
 • Autoškola RS (okres Kolín) : S přístupem v autoškole jsem byla naprosto spokojena. Měla jsem možnost jet se všemi učiteli z autoškoly, každý je něčím specifický, ale rozhodně nelze žádnému z nich nic vytknout. Domlouvání jízd probíhalo s ohledem na studium a vždy bylo vše o vzájemné domluvě. Při kurzu jsem se v autě i dost nasmála, učitelé lehce vytvoří příjemné zázemí a jízda pak není napjatá. Na autoškolu budu vzpomínat určitě s radostí. Na 100% doporučuji!
  25. července 2017 (12:13)
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Autoškole RS dávám nejlepší hodnocení z jednoduchého důvodu, kvalitní lektoři, individuální přístup k žákům, rozumná cena a logické plánování jízd. Mohu vřele doporučit všem zájemcům.
  25. července 2017 (11:23)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde pouze autorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.