Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • žlutá čára z druhé strany:: Dobrý den. Nikde jsem nenašel odpověď na tuto otázku. Že je zakázáno stát na komunikaci vlevo, směrem do vozovky u nepřerušované žluté čáry je jasné....[zobrazit celý text]
  17. ledna 2017 (08:36)
 • RE: RE: Existuje orgán, jenž se může vyjádřit k...:: Dobrý den, podélná čára souvislá není zákazová dopravní značka, tudíž s tou svislou nemá žádnou souvislost. Podélnou čáru souvislou smíte přejet nebo...[zobrazit celý text]
  16. ledna 2017 (18:18)
 • RE: Jízda v pruzích:: Samozřejmě je to v každé situaci trochu jinak, ale v situaci, kterou popisujete, je to adekvátní. Jen by si měl předjíždějící řidič uvědomovat, jestli...[zobrazit celý text]
  16. ledna 2017 (17:58)
 • Jízda v pruzích:: "Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V...[zobrazit celý text]
  16. ledna 2017 (14:45)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná i neautorizovaná hodnocení):

 • Autoškola HeKu (okres Praha 4) : Znáte takový ten pocit, když něco končí a Vám je to hrozně líto ? Tak přesně tenhle pocit, jsem měl když jsem udělal závěrečky. Paní Helenka všechno krásně vysvětlí, je sympatická, milá a hlavně je s ní sranda. Perfektně mne naučila ovládat vozidlo.
  Ke zkouškám jsem šel naprosto připraven. Všem vřele doporučuji.
  20. ledna 2017 (11:24)
 • Autoškola JEKA (okres Pardubice) : Tahle autoškola v PCE je naprosto někde jinde. Teorie s panem Klempířem aka. "takovýho fajnovýho frajera dlouho neuvidíš" byla naprosto skvělá. Nicméně, jízdy s panem Bartkem byly ještě o level výš. Jestli je pan Klempíř frajer, tak pan Bartek nosí frajerskou korunu. Nejenom, že je to naprosto skvělej chlap, ale naučí naprosto všechno. Při jízdě připraví, vysvětlí, nikdy se nestalo, že by nějakou moji chybu přešel a nechal ji nevysvětlenou. Pan Bartek se mi přizpůsobil naprosto ve všem a kdykoliv. A proč tu JEKu tak vychvaluju? Jelikož jsem děsnej nervák a zkoušky jsem dala na první dobrou. Děkuju vám, pánové, za všechno!
  20. ledna 2017 (06:11)
 • Autoškola Trio (okres Praha 8) : Již jsem po závěrečné zkoušce. Jsem velice ráda, že jsem si Autoškolu Trio vybrala. Ale hlavně za co jsem nejvíce vděčná, je to, že mou instruktorkou byla slečna Tovarová. Její způsob výuky je úžasný. Vše mi vždy v klidu vysvětlila, byla velmi ochotná a hodná. Její přátelský přístup byl balzám na moji vystresovanou duši (za volantem) :).
  Velice jí za vše děkuji a vřele ji všem doporučuji.
  Petra T.
  19. ledna 2017 (15:43)
 • Autoškola Trio (okres Praha 7) : Již jsem po závěrečné zkoušce. Jsem velice ráda, že jsem si Autoškolu Trio vybrala. Ale hlavně za co jsem nejvíce vděčná, je to, že mou instruktorkou byla slečna Tovarová. Její způsob výuky je úžasný. Vše mi vždy v klidu vysvětlila, byla velmi ochotná a hodná. Její přátelský přístup byl balzám na moji vystresovanou duši (za volantem) :).
  Velice jí za vše děkuji a vřele ji všem doporučuji.
  Petra T.
  19. ledna 2017 (15:36)
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Autoškolu Profi jsem si vybrala na doporučení své kamarádky a taky dle recenzí na internetu. Příprava v učebnách byla naučná a oslazená humorem obou učitelů. Při jízdách jsem se toho hodně naučila a na rady p.Ščigela jsem vždy dala. Tuhle autoškolu bych všem doporučila. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Autoškolu Profi :-)
  Sabina
  19. ledna 2017 (12:33)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde pouze autorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.