Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Nabídka půjčky:: Ahoj, Potřebujete zdroje pro vytvoření vlastní firmy, domů, podnikání, koupit auto, koupit motocykl, více osobních potřeb pro vaši otázku....[zobrazit celý text]
  24. září 2018 (20:30)
 • RE: Pomalá jízda:: Dobrý den , v průběhu výcviku v autoškole Vám určitě Váš učitel vyjasní i pojem bezdůvodně pomalá jízda . . . §18 omezovat plynulost provozu na...[zobrazit celý text]
  21. září 2018 (15:29)
 • Pomalá jízda:: Dobrý den. Čeká mě zkouška z autoškoly a na internetu jsem narazil na tento článek...[zobrazit celý text]
  21. září 2018 (12:52)
 • Ethylone CRYSTAL, BK-ebdp , Methylone, A-pvp ,...:: We are professional producer of all kinds of research chemicals as; Methylone, BK-ebdp, Furanylfentanyl, Ketamine Hcl, Ethylone in small and large...[zobrazit celý text]
  20. září 2018 (14:51)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná i neautorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Autoškolu jsem absolvoval v Ostravě, a to na základě pozitivních internetových hodnocení. Výuka (jak teoretická, tak praktická) byla velmi neformální a vedena v přátelském duchu, lektoři se snažili převádět teoretické poučky do reálných situací, resp. při jízdách upozorňovat na nejčastější chyby a chytáky při zkoušce. Rád bych poděkoval speciálně panu Romanu Chmielovi, jenž mi vždy vyšel s plánováním jízd vstříc, a zůstal klidný a nad věcí i při těch nejhloupějších chybách. Přemýšlíte-li nad touto autoškolou, neváhejte.
  24. září 2018 (18:50)
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Tato autoškola si zaslouží jen to nejlepší hodnocení. Roman Kříž je přesně typ člověka, který by měl učit vystresované žáky. Je klidný, všechno trpělivě vysvětlí i té nejnablbější blondýně, nikdy nekřičí a člověk se na jízdy těší. Vážně opora, jak má být. Jsem moc ráda, že jsem při výběru autoškoly dala na místní recenze. A také oceňuji flexibilitu a časovou toleranci vůči pracujícím osobám, protože ne každý má takové pochopení. Nebojte se toho a běžte se naučit jezdit sem :-)
  24. září 2018 (15:51)
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Nelze si vybrat lépe!


  24. září 2018 (14:01)
 • Autoškola Pa9 (okres Praha 4) : Pan učitel Pa9 opravdu na žáky nekřičí, snaží se vše vysvětlit. Ke zkouškám jsem šla dobře připravená. Doporučuji zvláště všem, kdo ještě nikdy auto neřídili.
  24. září 2018 (06:46)
 • Autoškola Pa9 (okres Praha 4) : Pan Alan Padevět mne (před zahájením kurzu naprosto neznalou teorie ani praxe řízení auta) připravil na závěrečné zkoušky tak, že jsem je udělala hned napoprvé. Učit se řídit s Alanem byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Na hodiny jsem se těšila a vážím si Alanova skvělého přístupu ke studentům. Díky Alanovi jsem se totiž naučila mít z řízení radost.

  23. září 2018 (18:27)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde pouze autorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.