Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Předjíždění - pravidla:: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká pravidla přejíždění platí, jede-li za pomalu jedoucím vozidlem více vozidel. Má někdo právo předjíždět první?...[zobrazit celý text]
  14. února 2018 (17:32)
 • RE: Šmejd :: Dobrý den, musím reagovat na tento nepravdivý příspěvek. Za celou dobu, kterou autoškolu provozuji(8 let) jsem měl asi 40 tzv. převodu, kdy žák přešel...[zobrazit celý text]
  11. února 2018 (16:04)
 • Křižovatka:: Dobrý den,chtěla bych se zeptat,do kterého pruhu se mám zařadit při odbočování vlevo z vedlejší ulice na hlavní ulici na typu křižovatky ,,T",...[zobrazit celý text]
  10. února 2018 (14:41)
 • Šmejd :: Dle mého je to šmejd, který z lidi tahá peníze za kondiční jízdy a opravné zkoušky. Přešel jsem k němu z jiné Autoškoly a on mi řekl že mi stači jedna...[zobrazit celý text]
  30. ledna 2018 (21:29)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná i neautorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Pan Liška je svérázný a přísný, ale právě tímto přístupem mě donutil vydat ze sebe to nejlepší a hned při první hodině mi řekl, že pokud by se mi v průběhu kurzu cokoliv nelíbilo, mám se ihned ozvat. Po každé jízdě mi řekl, na co je třeba se více zaměřit a co mi naopak šlo. Cena kurzu je skvělá. Při některých jízdách jsme si skvěle popovídali o všem možném, takže to pro mě bylo i příjemné odreagování. Jízdu vždy přizpůsobil mým možnostem a potřebám.
  Díky panu Liškovi jsem udělala zkoušku napoprvé. Moc mi pomohl.
  Děkuji:-)
  19. února 2018 (14:32)
 • Autoškola Vacek (okres Praha 8) : Za mě nejlepší Autoškola ! U pana Vacka najdete skvělý , férový a lidský přístup . Kurz byl pro mě víc než kvalitní . Jako každý žák jsem dělala své chyby , ale nikdy jsem nezažila zvýšení hlasu či křik . Vše probíhalo v klidu , hodiny teorie byly vždy dodané vtípkem :) Vybrat si tuto autoškolu byla moje nejlepší dosavadní volba :)! Především jsem dostala kvalitní přípravu na zkoušku :) Pokud chcete za své peníze dostat kvalitní vzdělání neváhejte si vybrat tuto autoškolu ! Panu Vackovi patří moje velké Děkuji !
  18. února 2018 (18:08)
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Hrozná autoškola,zaplatila jsem si kurz a čekala jsem že se mnou bude zacházeno jako se zákazníkem. Pan Liška mě nic neřekl dokud jsem se na všechno nezeptala sama! Několikrát mě i slovně urážel. Za volantem jsem byla nervózni a vystresovana a bala se i cokoli delat aby zase nezačal rvat! Jeho vykecavaničko na benzince,cpani se parku pri jizde a argantni pristup vazne nedoporucuji!
  18. února 2018 (15:41)
 • Autoškola Pod Vavřincem (okres Domažlice) : Autoškola, která skvěle připraví na zkoušky, ale i jízdu v provozu. Výborná domluva ohledně času jízd. Trpěliví, ohleduplní a přizpůsobiví instruktoři.
  17. února 2018 (19:31)
 • HeleAutoškola (okres Praha 8) : Jak čtu, stále nejsem jediná, kdo čeká na vrácení peněz, za nedodělaný kurz.
  17. února 2018 (12:39)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde pouze autorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.