Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Nechání místa na výjezd v koloně:: Rád bych se zeptal jak řešit následující situaci. Dostanu se ve městě do velké kolony. Popojíždím a chtěl bych vědět, jestli během popojíždění mohu...[zobrazit celý text]
  24. března 2017 (08:39)
 • Návěstní deska:: Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč pruhy na návěstních deskách před železničním přejezdem určují vzdálenost právě 80 m a násobků 80 - vyplývá to z...[zobrazit celý text]
  22. března 2017 (23:09)
 • cena autoškoly :: Dobry den chci se zeptat jak dlouho trvaá kurz na skupinu B a kde probíhají jízdy je možné zaplatit kurz na 2x děkuji[zobrazit celý text]
  15. března 2017 (19:31)
 • má na hlavní silnici vůči autu na vedlejší silnici...:: Dobrý den, chci se zeptat, zdali má na hlavní silnici přednost chodec s kočárkem vůči automobilu přijíždějícímu z vedlejší silnice či naopak tomuto...[zobrazit celý text]
  14. března 2017 (14:07)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná i neautorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Student (okres Praha 2) : S autoškolou Student jsem byla velice spokojená, jak s přístupem slečen v kanceláři, které byly vždy velice ochotné a milé, tak i s přiděleným instruktorem jízd M. Petráskem.
  Jízd jsem se dost bála, už jen z důvodu, že jsem si řidičák začala dělat až 2 roky po tom, co jsem si kurz zaplatila, ale také z rušného provozu v centru Prahy. Teď bych neměnila.
  Měla jsem veliké štěstí na pana instruktora, jelikož mi sedl svým přístupem k výuce i humorem.
  Už od první jízdy jsem věděla, že to s ním bude sranda a spadla ze mě veliká nervozita a na každou jízdu jsem se pak dokonce i těšila a jezdila se tam spíš "vypnout" od všeho ostatního.
  Měla jsem zaplacený kurz basic, ale jízdy jsem měla bez mála za dva měsíce odježděné.
  Obě části zkoušky jsem složila na první pokus a to jen díky skvělé přípravě a trpělivosti mého instruktora, kterému jsem opravdu vděčná a každému bych ho doporučila.
  Také bych ráda závěrem dala veliké plus vozům, které autoškola Student k výcviku poskytuje.

  29. března 2017 (10:08)
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Tuto autoškolu jsem zvolila na základě pozitivních referencí a mohu je jen potvrdit!
  Profesionální, ale hlavně pohodový přístup učitele Františka Jaroše. Skvělá domluva ohledně termínu jízd. Jízdy probíhaly vždy v klidu a pohodě.
  Výuka probíhá v přátelské atmosféře a je prosycena vtipy a historkami ze světa dopravy..:) :D nikdy nebudu litovat ,
  že jsem zvolila tuhle autoškolu. Spíš mi to bude dost chybět.Bylo to super :) :) Dnes jsem splnila svoji závěrečnou zkoušku :) Mohu tedy jen a jen DOPORUČIT tuto autoškolu a popřát Františkovi mnoho štěstí a VELKÉ DÍKY ZA PŘÍSTUP !!! :) :) :)
  27. března 2017 (12:53)
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : Autoškolu Student jsem si vybrala ze dvou důvodů,jednak byla 5minut od mého bytu a druhak je v centru Prahy, kde se bojím chodit i pěšky, tak proč se tam nenaučit jezdit. Za instruktora mi byl přidělen Mirek Petrasek. Myslím,že lepšího instruktora jsem dostat ani nemohla. Vím o sobě jaký jsem zmatkař, proto jsem se jízd bála,ale Mirek mě hned při první jízdě odzbrojil svým optimismem a vtipkovanim a příjemná atmosféra v autě byla k nezaplacení. Celý můj kurz proběhl v maximální pohodě. Když jsem udělala nějakou chybu, vysvětlil mi co jsem udělala špatně a jak to mám provést v pořádku a ani nevadilo že jsem si občas během jízdy pěkně zanadávala. I přes můj strach řídit auto v Praze a přes moje zmatkovani mě Mirek připravil na závěrečky na jedničku a jsem mu za to nesmírně vděčná. Z mojí zkušenosti mohu tuto autoskolu jedině doporučit. :)
  26. března 2017 (21:55)
 • Autoškola Tomek (okres Blansko) : Doporučuji tuto autoškolu, vynikající cena, instruktoři kteří něco naučí a neřvou na Vás. Neměl jsem jakýkoli problém. Běžte tam dokud můžete !
  26. března 2017 (19:26)
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : profesionální přístup, trpělivost se žáky, výborná komunikace
  26. března 2017 (16:34)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde pouze autorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.