Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Cestné pravidlá pre jazdu na Babette:: Zdravím. 1. Kde v jazdnom pruhu má podľa zákona o cestnej premávke (prípadne vyhlášky) jazdiť vodič na Babette? Pri jeho pravom okraji alebo v...[zobrazit celý text]
  21. listopadu 2017 (21:54)
 • Špatně uvádíte správné odpovědi, při správné...:: Dle státní policie lze sebrat body i na ostatní komunikaci která leží na soukromích pozemcích. Nelze se přitom nikde odvolat ani na krajském úřadě,...[zobrazit celý text]
  20. listopadu 2017 (12:42)
 • RE: RE: Kam zajít po získání řidičského průkazu?:: Dobrý den, přidávám se k tomu co říká pán ze Dvora vše platí, jen, opravím pro Prahu. Dojedete na Vyšehrad nejlépe, kde si zažádáte, ale obvykle až...[zobrazit celý text]
  20. listopadu 2017 (11:42)
 • Předjíždění:: Dobrý deň. Ako aplikovať v praxi nasledovnú časť ČR zákona o cestnej premávke voči cyklistom, keď prichádzam autom ku križovatke po vedľajšej ceste,...[zobrazit celý text]
  20. listopadu 2017 (00:19)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná i neautorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Mohu jen doporučit, skvělá příprava na zkoušky, výborná domluva s p. Losertem na hodiny, i jízdy byly skvělé.
  22. listopadu 2017 (20:06)
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Vřele doporučuji, výborná autoškola. Jízda s panem Mazalem je vždy pohodová, a navíc velmi zábavná. Je možné se domluvit, kde se jízda začne nebo skončí, tudíž odpadá dojíždění. Zkoušky jsem udělal na první pokus – pan Mazal jednoduše naučí vše, co je potřeba, a to bez dodatečných nákladů.
  22. listopadu 2017 (19:00)
 • Autoškola Slon (okres Brno) : Je to hodina, co jsem se vrátil ze závěrečné zkoušky, omlouvám se tedy, jestli moje hodnocení bude působit, jako by sem psalo malé dítě.
  Autoškolu jsem si vybral proto, že je pro mě blízko, neměla špatné hodnocení a plánování jízd je přes internet.
  Teoretická výuka probíhala na učebně, ale nedá se říct, že bych si odtud odnesl nějaké znalosti. Naštěstí jsem studijní typ, takže mi to nevadilo. Považuji za výborný nápad vyžadovat v polovině praktických jízd od studentů, aby udělali test znalostí, jinak nemohou pokračovat v jízdách.
  Moje hodnocení jízd: Všechny jízdy jsem absolvoval s panem Kundelou. Pan Kundela toho moc nenamluví. Občas jsem nevěděl, jestli něco dělám dobře, špatně a nebo jak to dělat líp. Nakonec, když už to bylo se mnou asi moc špatné, tak mi něco poměrně ostrého řekl. Končilo to tím, že vždy když jsem vystupoval z auta, připadal jsem si jako těžce mentálně retardovaný člověk. Z opačné strany, jezdili jsme na všechny možná i nemožná místa a myslím, že se mi snažil ukázat i ty nejhorší dopravní situace, jaké v Brně můžu na silnici potkat. Myslím, že pan Kundela má promyšlenou nějakou pěknou koncepci, kudy a jak se studenty jezdí a co jim tam chce ukázat, na co je připravit.
  Závěrečné zkoušky jsem absolvoval s panem Chvátalem. Podle hodnocení, které jsem si na internetu přečetl, jsem měl velké obavy právě z pana Chvátala. Nevím, jaký je instruktor při praktických jízdách, ale při zkouškách se předvedl jako frajer. V situacích, kdy jsem si nebyl naprosto jistý, něco tu a tam naznačil, pokýval, takže můžu říct jenom dobré. Na obranu pana Kundely, zkoušky jsme jezdili v místech, které jsme spolu projeli mnohokrát a tak to pro mě byly alespoň částečně známá místa.

  Zkoušku jsem s několika málo připomínkami úspěšně složil.

  Pokud by jste volili tuto autoškolu, počítejte s tím, že internetový plánovač je hodně rychle po otevření plný. Také si vyberte instruktora podle toho, jak vám který bude vyhovovat. Já jsem vybral nějak a beze zbytku platilo - těžko na cvičišti, lehko na bojišti.
  22. listopadu 2017 (11:02)
 • Autoškola Zobač (okres Svitavy) : Pro mnoho lidí je hlavní prioritou cena. V současných ekonomických podmínkách se ostatně není čemu divit. Přesto je možné říci, že zde se opravdu nevyplatí šetřit. Případná úspora totiž obvykle nastává na úkor kvality výcviku. Jestliže dáte přednost nízké ceně před odborností, můžete se v budoucnosti kvůli tomu podílet na statistikách o nehodovosti začínajících řidičů.
  21. listopadu 2017 (19:02)
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Celkový průběh v autoškole byl dobrý a rychlý. Komunikace s instruktorem super. Na všem jsme se domluvili, přizpůsobil se jak na čase tak na dni. I když kvůli mé práci jsem si musela dát jednu hodinu týdně. Ale v tom nebyl žádný problém!
  Zkoušky proběhly rychle a pohodově, instruktor mě na ně každý den připravoval.
  Na autoškole se mi líbilo asi to, že když jsem udělala stejnou chybu asi už po padesáté, tak instruktor mi ji v klidu bez jaký ho zvýšení hlasu znova po padesáté první znovu zopakoval.
  Nic bych nevylepšovala, všechno bylo fajn. Jak teorie tak i čas a i dostupnost.
  Autoškolu bych doporučila všem kdo se bojí řídit, kdo si nevěří a kdo má strach z učitelů. :) Protože takový flegmatiky jsem ještě neviděla!! Jsem fakt spokojená!! Děkuji za všechno!! :)
  20. listopadu 2017 (12:34)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde pouze autorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.