Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Vrah kocek v Hodonine:: Vrah kocek vystupuje na portalu "diskutnici" pod prezdivkou "KarelVoprcalek" na foru "Voprcalkoviny","Bylo za...[zobrazit celý text]
  24. května 2017 (14:01)
 • RE: Řidičák pro Čechy v zahraničí:: pas i občanský průkaz máte ČR s adresou ČR , pak teda splňujete pobyt na území ČR.[zobrazit celý text]
  16. května 2017 (23:10)
 • Skvělá autoškola :: Dobrý den, absolvovala jsem kurz v této autoškole se skvělým přístupem obou instruktorů. Trpěliví, vtipní, laskaví. Domluva jízd a teorií byla skvělá,...[zobrazit celý text]
  16. května 2017 (19:33)
 • Řidičák pro Čechy v zahraničí:: Zdravím, je mi 17 a ráda bych si v Česku udělala řidičák na motorku typu A1. Problém je že žiji v zahraničí, tudíž nemám v Česku trvalé ani obvyklé...[zobrazit celý text]
  16. května 2017 (01:01)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná i neautorizovaná hodnocení):

 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Absolutní spokojenost! Můžu jen doporučit! Top
  25. května 2017 (13:08)
 • Autoškola Iveta Galatíková (okres Karviná) : Výborná autoškola, po několika neúspěšných zkouškách v jiné autoškole jsem zde přešla a můžu říct, že teprve tady jsem se naučila řídit.Skvělý přístup, spolehlivost a zkoušky na poprvé. Rozhodně doporučuji.
  25. května 2017 (12:28)
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : V autoškole jsem dělala B a A.

  Celkový průběh kurzu byl fajn. Teoretická příprava je na vysoké úrovni.

  Učitelem A a B byl Miroslav Petrásek. Je profesionál v tom co dělá, dá se s ním vždy dohodnout, trpělivý a přátelský. Snaží se najít způsob člověka naučit v rámci 13-20 hodin co máte zaplaceno. A i když jsem chtěla rovnou velké A bez jakékoliv znalosti o motorce - prostě chci a je to - podařilo se to. Potřebuje to víc hodin a praxe a byla to dřina ale s podporou učitele to šlo.

  Holky z kanclu jsou taky profi - respekt za obrovskou trpělivost a výbornou komunikace.

  Když jste četli jiné hodnocení a máte dojem že to nejlepší co je v autoškole jsou Mira Petrásek a holky v kanclu tak je to pravda)))

  Obě zkoušky jsem zvládla teorie z 1 a praxe z 2 pokusů. Je to asi o štěstí a moji nervozitě)))

  Dokonce kámoška která u pana Petráska byla na kondiční jízdě pak řekla " Ty máš lepšího učitelé než já". Takže klidně ho mohou doporučit.

  Co je trochu problém tak termíny zkoušek na jízdy - když jste to nezvládli poprvé tak docela trvá dostat další termín. Vím že za to autoškola nemůže - rozhoduje o tom magistrát, ale je to demotivující.

  Za gramatické chyby se omlouvám - čeština je pro mne cizí jazyk.

  Hodně štěstí a ať zkoušky dopadnou z 1 pokusů)  25. května 2017 (12:08)
 • Autoškola VIVA (okres Uherské Hradiště) : Pan Vicena je trpelivy, klidny a ochotny. Vsechny jizdy probehly v pratelskem duchu, což mi jako tremistce velmi pomohlo. :-)
  Moc dekuji za pozitivni zkusenost!
  25. května 2017 (05:35)
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Jako instruktora jsem měla pana Spustu. Byla jsem s ním spokojena. Vždy se mi snažil vyhovět, před a po jízdách mě vyzvedl a zavezl, kam jsem potřebovala. Při výuce nechyběl ani humor. Jediná věc, na kterou bych si mohla stěžovat, je nácvik parkování. Nejsem si jistá, zda byl dostatečný.
  24. května 2017 (18:29)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde pouze autorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.