Autoškola AJK - hodnocení a reference

Ano
vloženo: 4. listopadu 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

u této autoškoly se nic nenaučíte, jenom jezdit v rozbitých auťácích s divnými lidmi, kteří o sobě říkají že jsou učitelé, ale nic nenaučí. Nikomu tuto rozbitou autoškolu nedoporučuju
vloženo: 22. října 2013

Naučit se řídit auto není jako naučit se psát. Je to mnohem náročnější a člověk musí být trpělivý. A navíc, tady to nefunguje jako v obchodě: zákazník - obsluha, ale jako ve škole: učitel - žák. A to by si někdo, kdo je učitel(ka), měl uvědomit na prvním místě. A neměl by se povyšovat, když se octne na místě žáka a ne učitele či učitelky. Aspoň si taky vyzkoušíte, jaké to je. A nemyslete si, že učitel na škole je něco víc, než učitel autoškoly. V tom případě se asi nehodíte pro Vaše povolání.
Já už mám řidičák 2 roky a za styl učení v této autoškole jsem opravdu moc ráda.
vloženo: 14. srpna 2011

Majitel je sympatický člověk, který vyjde vstříc, když je třeba- např.když jsem chtěla změnit instruktora. Ovšem zaměstnává naprosto neschopné lidi, jednoho protivného, ironického, jízlivého, nepříjemného dědka, který si klidně kouří v autě bez Vašeho svolení a má blbé kecy na úplně vše (např. že jsem NEzajela slepice na silnici...???) a tváří se, že to, že Vám vysvětlí Vaše chyby, je spíše "z milosti" než z jeho ZAPLACENÉ povinnosti, a dále jednoho starého netrpělivého pána, který si dovolí říct zákazníkovi takové věci, že člověk někdy vážně nemá překvapením co odpovědět... (cituji: "učit v autoškole učitelky je vážně očistec!"- naprosto diskriminační a urážlivý výrok).Tady opravdu není z instruktorů kde vybírat, jeden horší jak druhý. Celou dobu se mnou druhý zmíněný jednal stylem, že jsem měla dojem, že řidičák nemůžu udělat ani na x-tý pokus a že jsem naprosto neschopná (řidičák jsem udělala na první pokus). Celý kurz byl pro mě demotivující, stresující a naprosto příšerný zážitek díky těmto instruktorům. Panu majiteli bych velice doporučovala změnit personál, protože i když on sám je velmi milý a příjemný člověk, sám s žáky asi nejezdí a tito instruktoři dělají jeho autoškole opravdu hodně špatnou pověst. Šla jsem při výběru autoškoly bohužel po ceně a na to jsem doplatila... Kdybych neměla kurzovné zaplaceno předem, po asi druhé jízdě okamžitě měním autoškolu. je mi téměř 30 let, ale připadala jsem si, že se se mnou jedná jak s malým neschopným fakanem, ne jako s platícím zákazníkem. Prostě tady rozhodně neplatí "náš zákazník, náš pán!"
vloženo: 31. července 2011

měl sem hrozneho istruktora doporučuji jezdit tim co jezdí odpoledne ale jinak super
vloženo: 15. února 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Učitelé autoškoly se snažili naučit mě bezpečné jízdě nejen pro mě, ale i pro ostatní řidiče na silnicích. Přístup, vysvětlení silničních pravidel a praktické činnosti podávají učitelé jasně a srozumitelně.
Doporučuji všem budoucím řidičům.
vloženo: 25. října 2009
vložil: Michaela Hronková, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou AJK osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AJK < <

Autoškola AJK - navigace