Autoškola Aleš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Aleš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Aleš < <

Autoškolu jsem sice zvládla, ale po druhé bych do ní už nešla. Byly to neskutečné stresy a raději bych teď dělala autoškolu v nějakém menším městě. Několikrát jsem kvůli ní brečela a velký vliv na mě měly i řeči instruktora.
vloženo: 18. února 2019

S Alešem to byla jedna velká radost, od začátku do konce, a hlavně skvěle připravil nejen na zkoušku, tak i na silnice celkově. Společně s manželkou byli velmi vstřícní, při závěrečkách také bezelstně a lehce navigoval při parkování, člověka to potěší, že má takovou podporu v zádech. Žáci samozřejmě musí pochopit, že s rostoucím počtem hodin instruktor očekává víc a víc, a tak se občas zvýší hlas proto, aby se žák dostal pod jakýsi tlak, který je u zkoušek následně daleko vyšší. Neměnil bych, a proto bych rád doporučil Autoškolu Aleš všem zájemcům o řidičák ze Znojma a okolí. Nudit se rozhodně nebudete!
vloženo: 8. října 2015
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna

S Alešem to byla jedna velká radost, od začátku až po závěrečnou zkoušku. Jak on, tak jeho manželka byli velmi vstřícní, na závěrečkách třeba lehce pomohl s parkováním, když to bylo potřeba. Žáci musí pochopit, že s rostoucím počtem hodin Aleš očekává víc a víc a případným zvýšením hlasu, chce jen dostat pod tlak, který je u zkoušky několikrát tak vyšší. Neměnil bych.. Všem bych tuto autoškolu rád doporučil, nudit se rozhodně nebudete. Michal
vloženo: 8. října 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Ano v této autoškole se nejspíš naučíte řídit, ale počítejte stim, že někdy místo jízd budete čekat než se pan Aleš napapinká, než si něco vyřídí tam a pak ho zas odvezte jinam.
Pokud jste při jízdách šikovní a jste typ člověka který se na nic neptá a jste poslušná ovce, je to škola pro vás.
Ovšem jakmile se začnete ptát na něco co vás zajímá, nebo na věci které Aleš, považuje za samozřejmé, tak se dočkáte nadávek a řvaní.
A pokud vám jízdy nedejbože nepůjdou bude vás neustále shazovat jak jste neschopní a že zkoušku neuděláte a že je to jedině dobře.
vloženo: 25. ledna 2014

Skvělej přístup a přijel pro mě při jizdách až domů, takže sem se sám odvezl i sám dovezl. A podržel mě při závěrečkách. Supeeer!!
vloženo: 5. října 2011
vložil: Ondra, emailová adresa nezveřejněna

Aleš je pohodář, takže jeho autoškola je skvělá. Ve Znojmě má skvělé výsledky - všichni jsou na závěrečné zkoušky a na řízení po nich skvěle připravení....
vloženo: 2. srpna 2010