Autoškola ATHOZ Plus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ATHOZ Plus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ATHOZ Plus < <

Autoškola ATHOZ má samá PLUS - Poláka (zlatý instruktor), Lidský přístup (pochopení i pro největší tragédy a poťouchlata), Uspěch (u zkoušek i v běžném provozu),Sranda (úsměv na tváři je další součástí povinné výbavy řidiče):-D
vloženo: 27. srpna 2011

Z téhle autoškoly jsem zcela nadšený. Pan Polák je úžasný člověk plný dobré nálady a humoru, který vám při jízdách dodává klid a pohodu. Díky němu jsem si autoškolu užil a ke zkouškám jsem šel klidný a v pohodě. Člověk se toho celkově naučí opravdu hodně, víc než hodně zábavnou cestou a ví, že instruktorovi na něm opravdu záleží. Celkově jsem si prostě jistý, že jsem si nemohl vybrat lepší autoškolu!!!
vloženo: 27. srpna 2011

Naprosto bezkonkurenční autoškola s vynikajícím přístupem k výuce. Naučí vše a něco navíc zábavnou formou. Instruktoři jsou skvělý a velmi přátelští. Příprava na závěrečné zkoušky je zodpovědná a precizní. Mohu vřele doporučit všem, kdo se chtějí opravdu naučit řídit auto.
vloženo: 18. července 2011
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

Za výbornou cenu, výborný přístup. Jsem opravdu rád, že jsem zvolil tuto autoškolu. Pan Polák je opravdu skvělý člověk, je sním sranda, mluví upřímně, hodně toho naučí a na všem se s ním dá domluvit. Pouze ta stará Fabie by si už zasloužila výměnu, to je snad jediná výtka k celé autoškole.
vloženo: 15. června 2011
vložil: Daniel Urban,

Tak musím říct, že já jsem spíše výjimkou, a plácám se v cestě na řidičák již dlouhou dobu. Líbí se mi, že pan Polák je fajn - de facto- svým lidským přístupem k žákům fakt &quot;kamarád&quot; a dá se s ním mluvit o spoustě věcí:-). Nelíbí se mi, že někdy jeho otevřená kritika může stresovat. Ve Fabii se jezdí skvěle, bohužel mi zkoušky zatím neklaply - a to konkrétně jízdy - ze kterých jsem již třikrát vylítla. Ale v pondělí jdu zkoušet štěstí znovu, tak snad se to konečně v dobré obrátí...Cena autoškoly je ve svém základu krásná. Ovšem já musela již připlácet i jízdy, i zkoušky, takže už v tom mám také dost.Přesto jsem ráda za zkušenosti a taky nějaký ten humor, co jsme při jízdách zažili. A myslím si, že pan Polák mě naučil jezdit dobře.Takže i přes můj dosavadní neúspěch při závěrečkách bych tuto autoškolu doporučila dál ostatním. A také to dělám ;-)Přeji hodně štěstí panu Polákovi i žáčkům a také teď hlavně a především sobě :)
vloženo: 8. ledna 2011

Pan instruktor Jan Polák je zlatej člověk!
Jízdy s nim jsou super..naučí, vysvětlí..má svatou trpělivost!..Úžasnej přístup k lidem..A Hlavně! od něj si to prostě pamatovat budete:) už kvůli němu...
závěrečky mě teprv čekaj ále jsem si jistá, že je udělám a to jen díky panu Polákovi!
Takže autoškolu ATHOZ vřele doporučuji!!!
Lepší nenajdete!!!
vloženo: 22. dubna 2010
vložil: Viktorie, emailová adresa nezveřejněna

V autoškole Athoz mě to moc baví a pan učitel je skvělej. Dokáže naučit a má trpělivost.
Určitě můžu doporučit.
vloženo: 17. dubna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou ATHOZ Plus osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ATHOZ Plus < <

Autoškola ATHOZ Plus - navigace