Autoškola Autoexpert - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autoexpert

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autoexpert < <

Chtěl bych ocenit profesionální a klidný přístup, obou instruktorů. Dodělával jsem si C-ko a v autoškole jsem jel poprvé v náklaďáku. Díky pánům instruktorům Dvořákovi a Lukešovi to nebylo tak strašné jak to na první pohled vypadalo:-)

Můžu jen doporučit!

vloženo: 8. února 2017
vložil: Pavel Haizler, emailová adresa nezveřejněna

Vynikající autoškola,dělal jsem tu na motorku,učitel byl velmi vstřícný slušný.V klidu vysvětlil vše,jo jsem potřeboval.Mám s čím srovnávat. Vyzdvyhnout můžu taky přístup paní ředitelky R.Sedlákové k úpravě termínu zkoušek apod...
A.Sokol
vloženo: 10. dubna 2013
vložil: Aleš Sokol,

Vynikající a velmi důsledná praktická příprava, individuální přístup, vynikající teoretická příprava, výborné zázemí.
Děkuji svému instruktorovi jízdy na motocyklu Jaroslavu Dvořákovi za to, že mne naučil zvládnout jízdu na motocyklu tak bravurně, že jsem byl schopen ihned po absolvování výcviku v této autoškole a složení zkoušek (na skupinu A - motocykly bez omezení) bez problémů řídit silný motocykl v náročných podmínkách zahraničí. Renatě Sedlákové děkuji za vynikající teoretickou přípravu. Doporučuji autoškolu všem, kteří chtějí nejen získat řidičský průkaz, ale chtějí se stát vynikajícími řidiči! Pokud budu v budoucnu potřebovat rozšířit ŘP obrátím se opět s důvěrou na Autoškolu AUTOEXPERT Praha - Stodůlky.
vloženo: 6. října 2011
vložil: Ing. Antonín Gold,

Profesionální a velmi kvalitní přístup ke studentům a při hodinách, testech i zkouškách výborná nestresující pohodová atmosféra.Pokud mohu doporučit, tak
jen tuto - AUTOEXPERT AUTOŠKOLU. A to jsem jich prošel dost na to, abych mohl posoudit.
Děkuji Věrek Havelka
vloženo: 15. června 2011
vložil: Věrek Havelka, emailová adresa nezveřejněna

Děkuji Věrek Havelka
vloženo: 15. června 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola je dobrá...dá se tam velice dobře domluvit na teoretické výuce dle vašeho volna,Instrukrot velmi dobrý a všestarný,neměnila bych.
vloženo: 6. listopadu 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

vloženo: 11. července 2010
vložil: Kateřina Kucharovičová,