Autoškola Autospektrum - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autospektrum

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autospektrum < <

Autoškola děs, učitel pan Vincenc - důchodce, měl čas jednou týdně, v 9 ráno to bylo ještě moc brzy, v 17 odpoledne už zase moc pozdě a pokud člověk musí chodit do práce, tak se asi na moc jízdách nedomluvíte.. Po odjezdění cca 5 ti jízd mi bylo sděleno, že ostatní žáci, kteří tu byli déle než já, udělali závěrečky, a že on tudíž pojede na prázdniny na chatu. Na 2 měsíce! A že se ozve na konci srpna. Nakonec jsem ho téměř nemohla uhnat, skončilo to tím, že mi psal smsky v 11 večer a domlouval si se mnou jízdy, v tu chvíli mi došla trpělivost, a požádala jsem o přestup. Pan učitel se také rád dotýká mladých studentek, nic závažného, myslím, že je neškodný, ale přeci jen je jeho častá ruka na stehnech při jízdě ("šlápněte přeci na ten plyn") docela nepříjemná.
Autoškolu rozhodně nedoporučuji, spíše se jí obloukem vyhněte, protože to co deklarují na internetových stránkách "jízdy dle Vašich časových možností, i ve večerních hodinách a o víkendech" určitě nejsou to, co za své peníze obdržíte. :)

vloženo: 4. září 2013

Délka jízdy se dodržuje, ale přístup k žákům je hrozný a na zkoušky čekáte 3 měsíce a více a když neuděláte zkoušku opět čekáte. Nechápu z čeho ta autoškola žije.Nechoďte sem
vloženo: 21. března 2013

Jízdy v autoškole mají trvat 45 minut, nikdy se mi nestalo, že doba byla dodržena. Vždy jsem jezdila v průměru 20 minut.
Důvody byly všelijaké. Nejvíce jsem ztrácela minuty tím, že si paní instruktorka povídala s panem mechanikem, nebo se zdržovala na toaletě, další hodinu něco hledala.. Autoškola mě stála cca 10 000 Kč (26 jízd v provozu + 2 jízdy na trenažeru + zdravotnická příprava+ konstrukce a údržba vozidla). Další jízdy navíc stojí cca 300kč/45min a nechce se mi dávat další peníze za to, že z 45min odjezdím 20min. Termín zkoušek je vždy jednou do měsíce s určitou kapacitou žáků. Není možné, aby žák pak 3 týdny vůbec nejezdil, když se nedostane na zkoušku v určitý měsíc, kdy má výcvik doježděn a potom šel rovnou na zkoušku až následný měsíc. Autoškola by to měla mít vypočítané. A né, že žák si bude dokupovat jízdy.
Nebyla jsem spokojená. Jedině co bylo skvělé, byla zdravotnická příprava. Výborný výklad na úrovni...

vloženo: 14. února 2012

Vše v pohodě
vloženo: 19. června 2011