Autoškola Baumruk - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Baumruk

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Baumruk < <

Nedoporucuji nikomu tuhle autoskolu a zejmena Anton Kanicky ktery nezna ani pravidla s.p. a sam je porusuje... Jeste jsem ho musel poucovat ja, jak hovori zakon a at mi neblekota co si mysli on. Hodiny vyuky a praxe absolutne na nule... Da se rict, ze zaplatite a pak se vsecno nauc doma a prijd si jen udelat zaverecky. Nemyslim si, ze ostatni instruktori jsou spatni, ale Kanickyho nemuzu vystat!
vloženo: 28. července 2023
vložil: Milan Rajwa, emailová adresa nezveřejněna

K autoškole Baumruk jsem šla na doporučení kamarádky. Zprvu jsem byla vystresovaná, protože Nikol se nebojí zvýšit hlas a ani probodnout pohledem. Většinou mi vyšla vstříc a dojela pro mě na nádraží nebo ke škole, čehož si moc vážím. Co se týče přípravy na testy? Dobře porazeno, stačilo mi třičtvrtě hodiny pročítání si z učebnice a pár testů na internetu a cítila jsem se dobře připravena. Ohledně jízd si myslím, že Nikoly důraz na chyby a neustálé opakování člověku navždy zanechá výstrahu, aby chybu neudělal, řídit mě naučila také dobře. Kromě počátečních neshod jsem byla spokojená. Karolína
vloženo: 5. října 2017

Byl jsem velmi spokojen, všichni mi vyšli nesmírně vstříc. Autoškola má skvělé technické zázemí. Na každý výcvik jsem se velmi těšil a také mě velmi bavil. Zkoušky jsem udělal na motorku i auto, obojí za plný počet. Lukáš
vloženo: 21. ledna 2016
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu silně nedoporučuji. Pan Baumruk se ze začátku snaží tvářit že vyhoví, ale časem se ukáže, že je nespolehlivý, pomlouvá za rohem ostatní žáky a je velice sprostý. Učitel na teoretické výuce je arogantní a má na ostatní ještě drzé připomínky. Hodiny teorie jsou na celkem nízké úrovni, výuka probíhá stylem, že se pustí pouze video s komentářem, neproběhne od učitele žádné vysvětlení a když se zeptáte, tak jste za úplného individua. Instruktor je nervní, při každé chybě co vám vyčte se cítíte jako největší hlupák na světě. Tuto autoškolu SILNĚ nedoporučuji. Všem známým jsem dala info. Již bych sem nikdy nevkročila, takoví nepříjemní lidé se vidí málokdy. Zdeňka.
vloženo: 10. dubna 2013
vložil: Zdeňka,

Tuto autoškolu bych nedoporučil ani náhodou. Tedy ano, ale né pokud jako učitele dostanete pana majitele Baumruka. jsem velice nespokojen s tím jak se choval. Poprvé při jízdach se mi moc dobře nevedlo a on né že by mi řek jak se to má dělat, ale začal mi sprostě nadávat a byl velmi nepříjemný. Proto tuto školu opravdu nedoporučuji.
vloženo: 20. srpna 2011

Rychly kurz, mene lidi, takze se nikde netisnite. Prijemne prostredi.
vloženo: 12. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Baumruk osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Baumruk < <

Autoškola Baumruk - navigace