Autoškola Bayerová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bayerová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bayerová < <

27.11 začala autoškola a to se jen odevzdaly přihlášky.Pak byla 1.12 teorie kde jste si dali kávu nebo čaj,trošku pokecali,další pár otázek z testů a šli domů.5.1 další teorie a první jízdy.No,rovnou do provozu.Svete div se ale už 5.1 mi bylo řečeno že jdu 31.1.ke zkouškám.12 a 13.1 další jízdy.Necekejte že vám poví kde se zapínají světla,že vás naučí parkovat a řadit,pokud nejste příbuzní či známí.20.1.dalsi jizdy a stále jsem neparkovala,nejela křižovatkami,ale na zkoušky už jsem se měla chystat.Arogantni p.Bayer vám i vynadá,než by něco vysvětlil.Zastavi si na benzínce a pošle Vás pro kávu nebo si pokecat půl hodiny se známým...vzdala jsem to,požádala o přestupku a vrácení části peněz.Vtlratili mi 2000kc ale do převodky napsala že nemám odjetych 5hodin ale 11h...nenaučili mě nic,jen mi dali najevo jak hloupá jsem.Jezdi s Vámi sice trasu kterou pojedete při zaverecky z,ale když nic neumím,není mi to k ničemu.Pokud chcete jen papíry a nezáleží vám zda budete umět řídit,tak k nim jděte,ale já budu vozit své dvě malé děti a chci být dobrou a schopnou ridickou.
vloženo: 20. března 2019
vložil: Lenka,

Autoškolu paní Bayerové bych doporučila každému, kdo chce obstát při zkouškách. Rodinné prostředí a individuální přístup ke každému zaručen. Nebyl problém prohodit si rozvrh jízd, nebo cokoliv kdykoliv procvičit i přes čas :)
vloženo: 17. září 2009