Autoškola František Brozman - diskuze

AUTOŠKOLA BROZMAN

• Od: Kirovová Michaela ( ) AUTOŠKOLA BROZMAN
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola František Brozman, Karlovy Vary

Tahle Autoškola mě hodně zklamala... Pana Františka Brozmana bratr hodně moc zlý, než aby dokázal naučit, tak jen řve... To jak se při jízdách ke Mě choval, bylo hodně přehnané a neprofesní... Určitě zvolím jinou Autoškolu, kde Mě doufám už takhle zlý učitel nečeká. Do téhle Autoškoly už v životě nevkročím. :-)

Vloženo 24. července 2019 (03:06) uživatelem Kirovová Michaela ( ) z IP adresy 94.138.XXX.XX
    • Od: František Brozman ( ) RE: AUTOŠKOLA BROZMAN
      Vážená slečno,nikdo Vám nebrání a můžete si u nás vyzvednouut Vaše doklady a potvrzení o dosavádním výcviku tzv.Převod.Tím pádem lze pokračovat v jakákoli autoškole kterou si vyberete uvidíte sama jak se Vám s Vaším přístupem k vyuce a výcviku bude dařít.V současné době probíhá nový kurz teorie na který opět nechodíte přestože neovládáte ani základy.S pozdravem F.Brozman autoškola.

Vloženo 24. července 2019 (15:05) uživatelem František Brozman ( ) z IP adresy 93.153.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek AUTOŠKOLA BROZMAN v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Autoškola František Brozman - navigace