Autoškola František Brozman - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Kirovová Michaela ( ) AUTOŠKOLA BROZMAN
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola František Brozman, Karlovy Vary

Tahle Autoškola mě hodně zklamala... Pana Františka Brozmana bratr hodně moc zlý, než aby dokázal naučit, tak jen řve... To jak se při jízdách ke Mě choval, bylo hodně přehnané a neprofesní... Určitě zvolím jinou Autoškolu, kde Mě doufám už takhle zlý učitel nečeká. Do téhle Autoškoly už v životě nevkročím. :-)

Vloženo 24. července 2019 (03:06) uživatelem Kirovová Michaela ( ) z IP adresy 94.138.XXX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: František Brozman ( ) RE: AUTOŠKOLA BROZMAN
      Vážená slečno,nikdo Vám nebrání a můžete si u nás vyzvednouut Vaše doklady a potvrzení o dosavádním výcviku tzv.Převod.Tím pádem lze pokračovat v jakákoli autoškole kterou si vyberete uvidíte sama jak se Vám s Vaším přístupem k vyuce a výcviku bude dařít.V současné době probíhá nový kurz teorie na který opět nechodíte přestože neovládáte ani základy.S pozdravem F.Brozman autoškola.

Vloženo 24. července 2019 (15:05) uživatelem František Brozman ( ) z IP adresy 93.153.XX.XX

• Od: Bohunka Recenze

Sama jsem se rozhodla o přestup do této motoškoly k výuce, až po několika doporučeních, jelikož jsem nevěřila, že je někdo schopný mě to naučit a bude mít se mnou svatou trpělivost. Mnozí možná namítnou, že naučit se teorii zvládne každý sám (zapůjčení učebnice s výukovým programem), řízení je o talentu (trénink na cvičišti na více typech motorek-slalom, výjezd do terénu) a učitel je spíš jen průvodce buď za víc, či míň peněz. Ale to vše je omyl. Učitel je však ten nejvlivnější činitel, který ovlivnil celý můj přístup a zodpovědnost k řízení. Určil, zda jen absolvuji kurz, či najdu potěšení v řízení motocyklu, ba dokonce jsem našla ztracenou sebedůvěru k sobě samotné. Naučil mě vážit si motorky a zbytečně ji nedávat zabrat. ;-) Motivoval mě zlepšovat se a nevzdat se při prvním kolapsu. Správný učitel mě nenaučil jen správně řídit motocykl, ale pomohl být o něco lepším člověkem. To, co Vás naučí, použijete v provozu a budete ještě dlouho vzpomínat a navíc doba učení bude pro Vás příjemně stráveným časem. S pozdravem motorkářka tělem i duší Bohunka.

Vloženo 6. srpna 2014 (19:43) uživatelem Bohunka z IP adresy 90.177.XXX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: Jiří Procházka RE: Recenze
      Děkuji panu Brozmanovi za výuku a přístup. Musím říct, že co pan Brozman při výuce a samotné jízdě řekne a poradí si opravdu zapamatujete a moc Vám to pomůže.
      Děkuji všem z autoškoly...

Vloženo 15. dubna 2019 (08:48) uživatelem Jiří Procházka z IP adresy 194.228.XX.XX

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola František Brozman prosím klikněte zde.

Autoškola František Brozman - navigace