Autoškola Bystrianský - soubory ke stažení

Na této stránce jsou Vám k dispozici ke stažení soubory, které sem Autoškola Bystrianský umístila.

Přihláška
  • Žádost o řidičské oprávnění - Tyto tiskopisy je možno získat více způsoby: návštěvou naší autoškoly v úředních hodinách po telefonické dohodě Vám tiskopisy dopravíme osobně v kanceláři oblastního spolku Českého červeného kříže (2. patro) v pracovních dnech od 8 do 15 hodin stažením z tohoto webu (nutno vytisknout oboustranně na jeden list)

Ostatní
  • Zdravotní způsobilost - Tyto tiskopisy je možno získat více způsoby: návštěvou naší autoškoly v úředních hodinách po telefonické dohodě Vám tiskopisy dopravíme osobně v kanceláři oblastního spolku Českého červeného kříže (2. patro) v pracovních dnech od 8 do 15 hodin stažením z tohoto webu (nutno vytisknout oboustranně na jeden list)