Autoškola Cába - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Cába

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Cába < <

po tomto kurzu jsem zkoušky udělal jak nic, pan Cába je milý a profesionální, má parádní auto s veškerým vybavením. byl jsem nadmíru spokojen
vloženo: 25. ledna 2013
vložil: František,

nejlepsi dobry instruktor paradni auto proste v pohode
vloženo: 30. března 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Časová flexibilita, jízdy po domluvě, výborný přístup, opakování teorie na učebně, příprava na praktickou i teoretickou zkoušku, přátelský instruktor, který naučí, vřele doporučuji.
vloženo: 29. března 2012
vložil: Pospíšilová Lenka,

Skvělý individi. přístup, časová flexibilita a hlavně je pan Cába skvělý a hodný člověk, který umí člověka naučit věci dělat pořádně a pečlivě. Děkuji .)
vloženo: 23. července 2011
vložil: Tomáš Děd,

Pokud máte s autoškolou Cába osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Cába < <

Autoškola Cába - navigace