Autoškola Carvex, Roman Seitler

634 00, Brno - Nový Lískovec
web: http://www.autoskola1.cz/

kontaktní údaje

MottoAutoškola bez stresu a v pohodě

Další provozovny

Učebny se nachází v Brně - Novém Lískovci na ul. Oblá 35 a v Brně - Židenicích na Kaleckého 50.

Popis autoškoly

Naše autoškola se přejmenovala na Autoškola1 a nabízíme Vám:

- základní výcvik sk. B, individuální studium – rozvrh a tempo výcviku si řídíte sami dle svých potřeb a časových možností. Praktický výcvik probíhá 7 dní v týdnu po celý den. Platbu je možno rozdělit na více splátek, a to bez navýšení. Slevy pro studenty, maminky na MD a skupiny osob.

- kondiční jízdy pro držitele řidičských průkazů, kteří si nejsou jisti v provozu a bojí se sami sednout do auta po delší odmlce v řízení. Vyhovíme i těm, kteří se chtějí zdokonalit v řízení a mají specifické požadavky (např. naučit se konkrétní trasu, parkovat atd.)

- školení řidičů referentských vozidel sk. B. Školení provedeme i u Vás ve firmě dle Vašich požadavků.

Autoškola Carvex - navigace