Autoškola Čežík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Čežík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Čežík < <

vyjdou vám vstříc jsou skvělí hodní a naučí vas
vloženo: 6. dubna 2023

Za mě je to nejlepší autoškola&#10084;&#128578;
Jezdila jsem do autoškoly až z Prahy a vyplatilo se mi.
Jezdila jsem chvíli s panem Čežíkem pak jsem jezdila s panem Fišerem a musím říct že jsem spokojená. Oba jsou trpělivý a vše detailně vysvětlí. Určitě si u pana Čežíka budu ještě na něco dělat řidičák.
vloženo: 7. října 2022
vložil: Danča, emailová adresa nezveřejněna

Pan Čežík je prostě pohodář, i když se občas trošku bojí:) ale to je normální. Jinak doporučuji všem žákům, kteří jsou přecitlivělí jako já.
vloženo: 26. listopadu 2015
vložil: Lenka,

Pan Čežík je velmi příjemný a lidský instruktor. Nikdy nekřičí, vše jednoduše a srozumitelně vysvětlí.
Akorát mi občas vadilo, že auto bylo někdy plné dalších žáků, což mě znervózňovalo.
vloženo: 13. dubna 2014

Pokud máte s autoškolou Čežík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Čežík < <

Autoškola Čežík - navigace