Autoškola CooL, Ing. Petr Železník

602 00, Brno
web: http://www.autoskolacool.cz

kontaktní údaje

MottoAť je léto nebo zima s námi jezdit je vždy prima.

Popis autoškoly

Autoškola v centru Brna provádí výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění pro sk.AM,A1,A2,A,B,B+E,C,C+E. Nabízí doplňovací a kondiční jízdy pro zájemce o obnovení a zdokonalení řidičských dovedností. Provádíme pravidelné školení řidičů-profesionálů, školení řidičů-referentů, zajišťujeme přezkoušení z odborné způsobilosti k vrácení řidičského průkazu. Výuku a výcvik provádějí zkušení lektoři působící v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Profesionální a individuální přístup ke každému z vás, jízdy s novými vozidly Škoda Fabia s klimatizací. Možnost platby až na 14 splátek bez navýšení.

Vozový park motocykl: osobní automobil:
Autoškola CooL byla doposud ohodnocena 65krát s průměrným počtem 4.97 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola CooL - navigace