Autoškola Divíšek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Divíšek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Divíšek < <

Byla jsem mile překvapena klidným přístupem avšak s důrazem na bezpečnost. Pokud se chystáte dělat autoškolu v Náchodě mohu určitě doporučit :).
vloženo: 21. října 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kurzy probíhaly dobře, online rezervace byla fajn. Vstřícnost lektorů byla maximální. Věřím, že s klidem mohu říci, že jsem se naučil bezpečně řídit. Do dnes nezapomenu na věci, na které se kladl důraz a jsem za to rád, protože mě to dobře připravilo na opravdový provoz.
K nezaplacení byla také cesta do většího města, jako byl Hradec Králové.
vloženo: 13. června 2013

Kurz probíhal v klidu a pohodě.:) Vždy se dalo nějak dohodnout:) bylo to fajn.:)
vloženo: 23. dubna 2013

vloženo: 17. dubna 2013

S průběhem kurzů jsem byla velmi spokojená. Pan Divíšek a i pak Čimera jsou velmi dobrými lektory. Líbila se mi možnost rezervovat jízdy online a také jsem velmi ocenila psaní testů z probraných témat na začátku každé hodiny teorie. Donutilo mě to přečíst si vždy část učebnice a neměla jsem potom tolik práce před zkouškami :-) Autoškolu Divíšek mohu jen doporučit :-)
vloženo: 17. dubna 2013

Autoškola mě bavila a to díky instuktorům profesoru Divíškovi a panu Čimerovi, kterým bych rád tímto poděkoval. K jejich přístupu nemám žádných výtek, přátelské a vstřícné chování hovoří samo za sebe. Celková atmosféra v autoškole byla velmi uvolnění a pohodová. Online registrace jízd mi vyhovala.

Za sebe můžu jen doporučit ;)
vloženo: 17. dubna 2013

Není co dodat... vřelý a individuální přístup pana profesora Divíška - hlavně ohledně plánování jízd, ale i v teorii... všem doporučuji:)
vloženo: 11. října 2012

Vše bylo Ok. Online rezrvace jízd a individuální přístup je k nezaplacení. Děkuji jak panu Mgr. Diviškovi, tak i panu Milanu Čimerovi za skvělé uvedení do světa motorismu. :-)
vloženo: 21. července 2012

vše v nejlepším pořádku - doporučuji.
vloženo: 19. ledna 2012
vložil: robin martinez, emailová adresa nezveřejněna

Skvělý přistup, online rezervace jízd - jedoduchost. Byl jsem nesmírně spokojený.
vloženo: 28. září 2011
vložil: janek, emailová adresa nezveřejněna

Myslím si, že autoškolu pana profesora Divíška bych mohl všem pouze doporučit. Hodiny teorie byly pod jeho vedením poučné, kladl důraz hlavně na to podstatné, co by měl každý řidič mít neustále na paměti. Když jsem si pak během nadcházejícího týdne znovu prolistoval učebnici a k tomu si udělal pár doplňujících testů, vše se dalo dobře zapamatovat. Ze samotné jízdy jsem měl v začátcích trochu strach, avšak pan profesor neustále se žákem komunikuje, včas ho upozorní na každou nebezpečnou situaci a popřípadě vhodně zasáhne do řízení. Po čase se jízda stává plynulou a po úspěšném absolvování závěrečných zkoušek se nebojím vstoupit do kolbiště jménem silnice...
vloženo: 7. července 2011

-hladce, žádné problémy kvůli jízdám, přístup instruktora výborný
-ano, kromě jízd, ve kterých jsem si nejistá
-instruktor a jeho přístup je výborný, zkrátila bych teorii od autoškoly
-určitě, velká flexibilita jízd a instruktor se snaží vyhovět každému

vloženo: 7. června 2011

Kurzy probíhaly výborně. Líbilo se mi jednání a přístup pana Divíška, kvalita výuky. Prostě všechno. Jestli bych něco zlepšil? Za celou dobu kurzu jsem nenarazil na problém, kvůli kterému bych autoškolu nemohl ohodnotit lépe, než za 1*. Velice panu Divíškovi děkuji za čas, který mě (a všem žákům) věnoval, za přípravu k testům a záverečným zkouškám. Tuto autoškolu mohu jedině doporučit.

Michel Bílý
vloženo: 13. ledna 2011

Skvělý přistup, online rezervace jízd - jedoduchost. Byl jsem nesmírně spokojen.
vloženo: 10. června 2010
vložil: Honza, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Divíšek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Divíšek < <

Autoškola Divíšek - navigace