Autoškola Jiří Dočkal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Dočkal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Dočkal < <

Autoškola Dočkal vás skvěle připraví jak na závěrečné zkoušky z teoretické části, tak i z praktické části. Pan Dočkal je sympatický a důsledný lektor, který vám vše ochotně rád vysvětlí a snaží se co nejvíce přizpůsobit vašim časovým požadavkům. Doporučuji!
vloženo: 28. dubna 2016
vložil: jméno nezveřejněno,

Byla jsem vděčná, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu, protože pan Dočkal mě na zkoušky výborně připravil. Skvělá cena, důkladná příprava, ale žádné velké nervování. Věnovali jsme se hodně i teorii. Určitě doporučuji;).
vloženo: 20. června 2013
vložil: Lucykol, emailová adresa nezveřejněna

Tato autoškola je výborná,naučí a připraví na zkoušky velice dobře,přístup k žákům ten nejlepší,panu Dočkalovi záleží na dobré připravenosti žáků a taky jim věnuje dostatečnou učenlivost,já osobně mu jsem vděčná. Děkuji žaneta
vloženo: 11. prosince 2010
vložil: žaneta, emailová adresa nezveřejněna

Pan Dočkal je kvalitní a poctivý lektor, kterému záleží na kvalitě. Jen doporučuji.
vloženo: 29. listopadu 2010

Autoškola Dočkal je super, muzu jen doporucit. Nauci a muzete zazit i spoustu zabavy. Vynikajici.
vloženo: 1. října 2010

Pokud máte s autoškolou Jiří Dočkal osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Dočkal < <

Autoškola Jiří Dočkal - navigace