Autoškola Duben - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Duben

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duben < <

Ja jsem delala autoskolu v roce 2011 v lete a muzu rict ze s Rudikem je to fakt hracka je levny,trpelivy a ma velmi citlivy a rodiny pristup,skoda ze nemuzu udelat autoskolu znova...rozhodne ho doporucuji dal a dal je nej nej nej ...
vloženo: 24. ledna 2017
vložil: Martina Zahorikova(drive Kasik,

Ruďas je ten nejlepší učitel na světě, sice jsem ho pořád štval svýma komentářema, ale i tak měl se mnou trpělivost a vše se mnou dotáhl až do konce. *MichaelMik
vloženo: 17. prosince 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Po měsíci a půl s Rudou musím říct že nejspíš dokáže naučit každého cokoliv :D Se mnou měl obrovskou trpělivost, jsem ráda že jsem si na doporučení kamarádů vybrala právě jeho. K závěrečným zkouškám jsem byla připravená, a etesty mi pomohli hodně.
vloženo: 26. května 2013

Bzlz to nervz,ale Ruda to s námi zvládnul.
vloženo: 25. října 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola mě nejenom bavila, ale také jsem poznala spoustu nových lidí. Ruda Duben je ten nejlepší učitel autoškoly. Etesty mi hodně pomohli při závěrečných zkouškách, které jsem mimochodem udělala napoprvé :-)
vloženo: 3. září 2012

Nejlepsi ucitel
vloženo: 8. července 2012
vložil: Klára Kyjovská,

U Rudy jsem dělala řidičák před více než dvaceti lety a musím říct, že byl strašně fajnový a hlavně mě opravdu naučil. Byla jsem strašlivý nemehlo a on mě dokázala zbavit stresu a přesto,že jsem byla antitalent, tak jsem se naučila řídit i během rychlokurzu a /ťuk,ťuk,ťuk - pro jistotu zaklepávám :-)/ do dneška jezdím bez nehody. Děkuji moc za trpělivost :-)
vloženo: 14. června 2012
vložil: Dagmar Suchá,

Kurz byl skvělý, Ruda velice trpělivý. Prostě skvělá autoškola.
V úterý 24.1.2012 jsem dělala závěrečné zkoušky. Byla jsem z komisaře Szaba hodně vyjukaná, ale zkoušky jsem zvládla.
Ruda je skvělý učitel. Zvládne naučit snad každého. :)
M. Bláhová

P.S. Ruda by sice sladké neměl, ale dobroty má rád. Takže občas s sebou vezměte na jízdy něco na zub. Vám ten jeden nebo dva kousky dobrot neubudou a Rudu potěšíte. :)
vloženo: 26. ledna 2012
vložil: Marie Bláhová, emailová adresa nezveřejněna

Ahoj Rudo. Moc ráda vzpomínám a autoškolu. Dělala jsem jí v roce 2000 a byla to strašná sranda. Jsem moc ráda že jsem si vybrala zrovna tuto autoškolu. Ahoj Monika
vloženo: 23. května 2011

U Rudy je to pohoda. Hodně nás toho naučil. Je, myslím nejlevnější v Sokolově. Rozhodně se s ním nenudíte :)
vloženo: 25. dubna 2011
vložil: Daniela, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 1. září 2010
vložil: Alca, emailová adresa nezveřejněna

Vyzkoušela jsem vícero autoškol a Ruda je absolutní jednička!!
vloženo: 30. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jedním sloven "SUPER" Ruda byl úžasnej učitel. Díky němu to byla pohodička.
vloženo: 18. února 2010
vložil: Šárka, emailová adresa nezveřejněna

S dobrým pocitem vzpomínám na pana instruktora, je to starší pán, ovšem velice fajn, se všemi si potyká a já jeho autoškole říkám: rodinná autoškola. Žáků nepřibere mnoho, jelikož pracuje sám, ale zato poctivě dře-měla jsem jízdy denně a počet větší než určuje zákon!! Na hodinách i jízdách jsme se zasmáli, popovídali o všem možném, moc ráda na to vzpomínám a tímto Rudu zdravím!!! Radka J.
vloženo: 28. srpna 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou Duben osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Duben < <

Autoškola Duben - navigace