Autoškola Görner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Görner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Görner < <

Bohužel toho nemohu napsat moc dobrého. Absolvoval jsem zde výcvik na řidičák A2. Přístup lektora katastrofální, urýpané řeči, shazování, dělat zde řidičák byl pro mě víceméně stres. Konstruktivní kritika je v pohodě, ale některé věci byly přes čáru a i přes upozornění, že jsou tyto řeči nevhodné, dál trvaly. Na cvičáku se mnou byl pouze hodinu a půl, zbytek jízda po městě, což mi přijde velmi nevyvážené vzhledem k tomu, jak je cvičák náročný pro začínající motorkáře. Příliš nedoporučuji.
vloženo: 23. února 2019

Divím se, že tato autoškola se svým přístupem ještě nezkrachovala. Dělal jsem kurz B+E a nevěřil tomu, co je možné. Střídali se dva instruktoři a každý říkal něco jiného. Po dvou jízdách chtěli, abych šel na zkoušky. To jsem odmítl, že chci absolvovat předepsané čtyři jízdy. Od té doby se mi nikdo neozval. Při telefonních urgencích jsem se vždy dozvěděl, že se na to podívají a zavolají. Nejraději bych nedal žádnou hvězdu, ale jednu musím.
vloženo: 6. srpna 2018
vložil: Martin Pompl,

Viz Görner město
vloženo: 5. května 2016

Můžu jenom doporučit. Výborná autoškola.
vloženo: 19. srpna 2010

Pokud máte s autoškolou Görner osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Görner < <

Autoškola Görner - navigace