Autoškola Hanzl - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Jan Hanzl ( ) Vyjádření autoškoly
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Hanzl, Liberec

Jmenuji se Jan Hanzl, provozuji autoškolu již více než 25 let a troufám si tvrdit, že dnes už tisíce spokojených žáků by mi dalo za pravdu, že to dělám dobře a s maximální snahou vyjít každému individuálně vstříc.
    V poslední době se mi doneslo, že jsou na tomto portálu uváděny vyložené nepravdy s cílem mne poškodit a tedy chci jen krátce vše uvést na pravou míru.
    1) počet neúspěšných zkoušek je podobný , možná menší než v jiných autoškolách
    2) k výuce kupuji autorizované výukové materiály a jsem partnerem agentury Schröter,která inovuje program každý rok
    3) p. Kolník,se kterým, přiznávám, byl někdo čas od času nespokojený, dokončí své smluvní závazky a v naší autoškole skončí.
    A že patříme mezi autoškoly, které zodpovědně připravují své žáky ke zkouškám, by vám potvrdili i všichni zkušební komisaři.

Vloženo 28. září 2015 (21:44) uživatelem Jan Hanzl ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Hanzl prosím klikněte zde.

Autoškola Hanzl - navigace