Autoškola Herm - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Herm

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Herm < <

Narazil jsem na tuhle stránku teprve nedávno a musím zde nechat recenzi na pana Čeledu. Je to sice již pár let co jsem dělal autoškolu ale musím říct, že klidnější učitele jsem nezažil. Vše v klidu a logicky vysvětlí bez jakéhokoliv zvyšování hlasu nebo křiku. Jízdy byli super a dalo se domluvit i o víkendu což je super. Rozhodně pokud chcete udělat autoškolu bez nervů a stresu tak je on správnou volbou. Jezdím pár let a bez nehody která by byla způsobená mým zaviněním ... Ještě jednou děkuji pane Čeledo pokud tohle budete číst Petr Kostka
vloženo: 12. března 2024
vložil: Petr Kostka, emailová adresa nezveřejněna

Na autoškolu budu vzpomínat jen v dobrém. Pan Čeleda je skvělý učitel i člověk. Díky němu jsem udělala závěrečné zkoušky na poprvé. Mohu jen doporučit!
vloženo: 23. září 2022
vložil: Marika Malá, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší výběr autoškoly! Pan Čeleda je ten nejlepší instruktor na světě. Ochotný, hodný, milý, vtipný a vše perfektně vysvětli a na zkoušky řádně připraví. Jeho trpělivost je nejsvatější. Určitě vřele doporučuji!
vloženo: 8. června 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Se více věnovat žákům asi :(
vloženo: 19. září 2019

Pan Čelada je výborný učitel. Trpělivý, ochotný, vtipný a vše bezvadně vysvětlí. Cenu na motorku má nejnižší v Praze. Zázemí má malinké, ale uvnitř stejně strávíš minimum času. Z jeho skupiny jsme udělali papíry všichni bez problémů ;-)
vloženo: 14. září 2016
vložil: Jiří Šmíd , emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu u pana Čeledy rozhodně doporučuji. Je velmi vstřícný, všechno vysvětlí a jeho klidnou povahu opravdu obdivuji.
Snaží se přizpůsobit časově (jízdy byly dokonce i o víkendu!) poslední hodiny před závěrečkami mě dokonce učil i parkovat a tankovat (což se v některých autoškolách ani neučí). za mě DOPORUČUJI
vloženo: 26. prosince 2014

Pokud máte s autoškolou Herm osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Herm < <

Autoškola Herm - navigace