Autoškola Jančara - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jančara

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jančara < <

Kurzovné v čase srovnatelné s ostatními autoškolami, výcvikové vozidlo v pořádku, avšak zde veškerá pozitiva končí. Plánování jízd probíhá v gesci Herr Jančary, asi podle toho, jakou má zrovna náladu. Občas sdělí frekventatovi termín další jízdy ihned, jindy jej odbyde slovy „Já se Vám ozvu“. Už jen z tohoto důvodu, a taktéž, že peníze má již v kapse, pak není problém trvání výcviku pět, šest, nebo i dvanáct měsíců s tím, že z důvodu nízké frekvence (kupříkladu jedna hodina jízdy za tři týdny) praktické výuky v reálném provozu, visí ve vzduchu možnost nepřipuštění zájemce k závěrečné zkoušce.
Můj rezultát zní:„Absolutně nedoporučuji“
M. Langr, UH
vloženo: 6. listopadu 2021
vložil: Miroslav Langr, emailová adresa nezveřejněna