Autoškola Janička - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Janička < <

autoškola bez chyby
vloženo: 4. června 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

kvalita a služby jsou výborné...Pan Chalupný vám řekne i nějaké otázky, které se nikde nedozvíte a budou se vám v budoucnu hodit.,

přístup k žákům je výborný

- mam jenom jeden malý problém - Máte jezdit 1 hod. 30 minut. A ze 16 jízd jsem jednou jedil 1 hod. 5 min. - jinak se moje jízda většinou vešla do 50 minut., a to když jsem si za to platil ze svého, tak toto mě docela nasralo., místo 24 odježdených hodin jsem měl tak 15 a to s těží..!

Vybavení a příštup na úrovni

I cena kurzu je tak akorát..,

ps: za písemné testy platíte 100 kč - zbytek cca. 600 kč je za jízdy.., pro případné adepty na opravné zkoušky., hodně štěstí.
vloženo: 9. května 2012

Tuto autoškolu bych doporučila všem. Přístup k žákům je výborný, instruktor se všem velmi věnuje. Byla jsem spokojena s touto autoškolou.
vloženo: 16. prosince 2011

Profesionalni pristup...vyborny vyucujici...vyborne nas pripravil..
vloženo: 29. července 2011

Autoškolu Janička doporučuji,instruktor vše v klidu