Autoškola Jedlička - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jedlička

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jedlička < <

S autoškolou mám velmi špatnou zkušenost - zejména s panem Jedličkou st. Rozhodně ji nikomu nedoporučuji. Možná nabízí kurz za dobrou cenu, ale radši bych si připlatila. Jízdy pro mě znamenali stres a nyní špatné vzpomínky. Vadil mi chaos během jízd, například kdy jeden žák měl možnost parkovat desetkrát a druhý pouze dvakrát. Chápu, že 70 učitel si to může jen s těží pamatovat, když na to ale upozorníte, dozvíte se pouze, že jeho problém to není. Další negativum, které mě celý kurz znepříjemnilo je neustálé mluvení běhe jízdy na žáka za volantem, což velmi rozptyluje. Žák udělá chybu (což je v autoškole normální, řekla bych) a neexistuje, aby byl na chybu "jen" upozorněn. O tom, co udělal špatně a jak je nemožný si musí vyslechnout několikaminutovou kritiku, která vás natolik rozhodí, že uděláte dalších 20 chyb navíc.. I když chcete svou chybu vysvětlit, nemáte šanci. Pan Jedlička má přece "vždycky pravdu". Pan Jedlička také rád používá u mnoha věcí frázi, že je to "paměťová záležitost". Já osobně si teda myslím, že dobrá jízda závisí především na kvalitní praxi! Věřím, že ne všichni budou tak hloupí a naivní, a nechají se nalákt na první dobrý dojem - nedoporučuji!
vloženo: 15. srpna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Jedlička je v zásadě pohodový a přátelský člověk, takže jeho výuka je zábavná a přátelská. I přes to, že by mohl být dědečkem svých žáků, k nim přistupuje téměř (nebo uplně) jako k sobě rovným, necítíte z jeho přístupu jakékoliv nadřazování se apod. Zároveň ale dbá o maximálně dobré provedení své učitelské práce. Po skončení kurzu mě mrzelo, že se spolu už jen těžko uvidíme, nejraději bych v kurzu pokračoval nastálo.
vloženo: 9. února 2010
vložil: Josef Bartošík, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Jedlička osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jedlička < <

Autoškola Jedlička - navigace