Autoškola Jiskra, Bc. Tomáš Hrozek

web: http://www.autoskolajiskra.cz

kontaktní údaje

Popis autoškoly

Naše firma funguje na trhu již od roku 1992. Firma se neustále rozrustá a zdokonaluje své služby v oblasti přípravy budoucích řidičů. Obnovujeme a rozšiřujeme vozový park. Vlastníme výcvikový trenažér pro začinající řidiče skupiny B. Moderní vybavení učebny můžete vidět na našich webových stránkách.
POZOR na autoškoly s podezřele nízkou cenou kurzu. Tyto autoškoly používají zřejmě nekalé praktiky a žáci pak zaplatí této autoškole nemalé poplatky pří opakovaných jízdách a opravných zkouškách.

Vozový park motocykl: osobní automobil:
  • Škoda Octavia (rok výroby 2009) [nafta] (klimatizace,elektrické zrcátka, elektrické okna.)
  • Škoda Fabia (rok výroby 2000) [nafta] (klimatizace,elektrické zrcátka, elektrické okna.)
  • Škoda Fabia II (rok výroby 2007) [benzín] (klimatizace,elektrické zrcátka, elektrické okna.)
  • Škoda Fabia (rok výroby 2001) [benzín] (vozidlo s automatickou převodovkou)
  • Škoda Yeti (rok výroby 2011) [nafta] (automat)
nákladní automobil:
Autoškola Jiskra byla doposud ohodnocena 48krát s průměrným počtem 4.55 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Jiskra - navigace