Autoškola Milan Kollár - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Milan Kollár

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Milan Kollár < <

Autoškolu doporučuji všem,hodnotím 100%! Suprový přístup,bezproblémové jednání,co se týče zkoušek a učení tak nezáleží jen na učiteli ale také na žákovi.Zkoušky jsem dal hned na poprvé.Učitel suprovej žádný řvaní,pěkně v klídku.Akorát člověk musí počítat s tím že ta auta už mají něco za sebou protože se na nich vystřídalo spousta lidí.Ale jinak všechno v cajku.
vloženo: 20. prosince 2019
vložil: J.Suchý, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou jsem byla spokojená, i když jsem nedosáhla potřebných hodin jízd. Závěrečky jsem zvládla na poprvé, i když jsem se skoro vše musela naučit sama. Ale to tak prostě bývá. Když jsem ale potřebovala něco vysvětlit, tak mi pomohli! Takže děkuju..
vloženo: 14. června 2012
vložil: Jana Bajgarová, emailová adresa nezveřejněna

nic me nenaucili a rvali na me jak na neakyho fakana zmrdi
vloženo: 3. dubna 2011
vložil: petr koliank, emailová adresa nezveřejněna

bylo to dobre a hlavne poucne a naucili me vsechno ikdyz sem jezdil uz od 15 a psst.
myslim ze 3-4 hvezdicky si zaslouzi
vloženo: 3. dubna 2011

Autoškola Kollár mě naučila pouze základy,více se naučím v praxi. Přístup autoškoly ke mně beru průměrný.Autoškola měla trvat 1 měsíc a po 3 týdnech jsem měla absolvovat závěrečné zkoušky. Odložila jsem je,protože jsem absolutně nebyla připravená jak (technika,jízdy).První týdny na mě instruktor kašlal s jízdy, a jakmile se měli blížit ZZ, tak mě honil jak se dalo, takže jsem jezdila i celý víkend ,abych měla odjezděno.. Měla jsem také hodiny,které mě jako jediné docela bavily.Zkoušky těžké nebyli,chytla jsem toho nejlepšího komisaře,jakého si může každý nejvíce přát...Nemůžu vysloveně říci, ať zrovna do této autoškoly každý jde, ale pokud má někdo pevné nervy ,tak si může jít pro přihlášku k němu :-)
vloženo: 24. května 2010