Autoškola KONO - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly KONO

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola KONO < <

S autoškolou sem byla moc spokojená. Jsem hroznej stresař, ale učitel na mě nikdy netlačil nebo zbytečně nenadával. Přístup byl perfektní, pan Korkován je moc milý a snaží se vždy vyjít vstříc. Domluva byla moc fajn, hodiny teorie jsou domluveny dle možnosti žaků, jízdy se taky dají domluvit a učitel vždy rád poradí a pomůže.
Testy jsem bez problémů zvládla napoprvé, to samé i jízdy. Učitel doporučil dokoupit jízdy, což rozhodně pomohlo. Nikdo se nesnaží ale vytáhnout peníze z uchazečů, což je vidět na velmi dobré ceně za celý výcvik.
vloženo: 7. května 2024
vložil: jméno nezveřejněno,

Byla jsem velmi spokojená s autoškolou KONO. Byla zde lidský a přátelský přístup, ale zároveň velmi profesionální. Kladl se zde velký důraz na teorii, ke konci už byla dlouhá a těšila jsem se do auta. Chodila jsem tam po skončení teorie každých 14 dní na cvičné testy. Testy jsem udělala na 1. pokus na 50 bodů bez problémů. Jízdy jsem měla na novém autě, instruktor byl velmi klidný a měl se mnou velkou trpělivost. Byla s ním snadná domluva. Byla jsem z autoškoly dobře připravená na zkoušku. Závěrečnou jízdu jsem zvládla bez větších problémů a uspěla jsem. Nic negativního mě nenapadá. Celkově můžu autoškolu KONO všem doporučit.
vloženo: 10. dubna 2024

Pokud máte s autoškolou KONO osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola KONO < <

Autoškola KONO - navigace