Autoškola Pavel Kopecký - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pavel Kopecký

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavel Kopecký < <

Je to kliďas, který naučí skvěle řídit :-)
vloženo: 2. září 2013
vložil: Veronika Š., emailová adresa nezveřejněna

S touto autoškolou jsem byla velmi spokojena. Velkou zásluhu má na tom pan Kopecký, který mi se svým přístupem pomohl zbavit se mého dlouholetého strachu z řízení auta. Jako instruktor má klidný přístup, je trpělivý a chápavý. Vše vysvětluje jednoduše a klidně, s odlehčujícím humorem. Jízdy i vyuka teorie se dají domluvit dle požadavků a možností všech žáků, kniha s CD, kterou jsme dostali, mi byla zase velkým pomocníkem při učení doma. Vřele doporučuji!
vloženo: 22. ledna 2013
vložil: Jana Táborská, emailová adresa nezveřejněna

Tato autoškola mi hodně dala,naučila jsem se v ní jak se správně jezdí s vozidlem a v provozu jsem neměla při závěrečných zkouškách problémy ani žádný pocit nervozity.Byla radost jezdit s vozem značky Honda a pan insruktor Pavel Kopecký,byl ke mně vždy milý a to za každé situace.Nesnažil se mně jakkoliv zněrvoznovat či se chovat trošku odměřeně.Ba naopak ho doporučuji všem,kteří chtějí být připraveni na zkoušky v plné síle.S touto autoškolou se mi jezdilo velmi dobře,po celém Vsetíně jsem ráda jezdila i v dopravní špičce.Velké díky patří mému panu instruktorovi Pavlu Kopeckému.
vloženo: 12. listopadu 2011

naprostá pohodička. Je s ním sranda, nekřičí, vše v klidu vysvětlí a mé chyby se s jeho přístupem rychle redukovaly :)
vloženo: 27. listopadu 2010

super
vloženo: 27. ledna 2010
vložil: Petr Vopalecký,

Pan "učitel" je velice klidný, pohodový, nic ho nerozhází. Když udělá "žák" chybu,opraví ho bez křiku:):)Vřele doporučuji všem!
vloženo: 24. listopadu 2009

Pan Kopecký je užasný a milý člověk. Naučí ale i pobaví. Můžu se na něho spolehnout a v jízdách vždycky vyjde vstříc dojíždějícím i místním. Neodbývá ani teorii a je zajištěna i perfektní zdravotní příprava. Prostě ho zbožňuju :) Všem vřele doporučuji!!
vloženo: 21. července 2009

Pokud máte s autoškolou Pavel Kopecký osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavel Kopecký < <

Autoškola Pavel Kopecký - navigace