Autoškola Krpálek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Krpálek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Krpálek < <

Příjemná atmosféra v autě i při hodinách teorie jednoduché vysvětlování ze to nakonec pochopí i blbec jako já, přátelsky přístup k žákům, domluva v případě potřeby dobra vždy vyjdou vstříc když je to možné, z mého pohledu jsem nemohl vybrat při výběru Autoškol lépe už jen kvůli nízké ceně a péči od instruktorů.
vloženo: 9. února 2024
vložil: Jakoubek, emailová adresa nezveřejněna

Mě se celkem ta autoškola líbila. Krpálek dobře vysvětluje teorii, a jsou tam dobří instruktoři. Byla jsem spokojená. Jedině co bych asi změnila je větší prostředí.:)
vloženo: 8. dubna 2012

vysoká kvalifikace vyučujícího na kursu, polopatické vysvětlení problémů proložené vtipy,
výborný přístup instruktorů..
jsem s touto autoškolou stoprocentně spokojen..

vloženo: 20. února 2012
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna

Já u pana Krpálka dělal kurz na C, CE a nemůžu si ho vynachválit. Je to vtipný postarší chlápek, který se snaží Vás připravit k pozdějším závěrečným zkouškám, kterýma jsem prošel úplně bez problémů.
vloženo: 1. září 2011
vložil: Lukáš D., emailová adresa nezveřejněna

V autoškole jsou dva učitelé, nebudu je jmenovat. Pan K. je sice ok (příjemnej), ale jezdí jenom mimo město a řeší své soukromé záležitosti, takže se ve městě nezískáte skoro žádné zkušenosti (které jsou potřeba při zkouškách). Učitel Pan F. je hodně nepřijemný, mně dost nadával i sprostě. To je můj názor.
vloženo: 4. ledna 2010

stará učebna,dvě rozhrkané felicie,učitel vyřizující si soukromé věci ve výcviku a nepřipravenost ke zkouškám to je můj zážitek z autoškoly
vloženo: 15. října 2009

Pokud máte s autoškolou Krpálek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Krpálek < <

Autoškola Krpálek - navigace