Autoškola Krupka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Krupka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Krupka < <

Výborná autoškola, naučili mě to a dokonce jsem obstála napoprvé :) Mohu jen doporučit :)
vloženo: 29. září 2015
vložil: Berčíková, emailová adresa nezveřejněna

pan Třeštík je moc příjemný pán,ale neměla jsem pocit,že bych díky němu byla perfektně připravená ke zkouškám,sama bych se příště rozhodla pro někoho preciznějšího a důslednějšího při výuce,spoustu důležitých věcí jsem spíš zjistila od přítele řidiče,myslím,že by to tak být nemělo.Výuka podle puštěné videokazety,kterou s námi pak nikdo neprobere,mi přijde slabá,výuka jízdy byla dost shovívavá,což jsem zjistila při jízdě s inspektorem.
vloženo: 28. února 2012

Autoškola se mi s panem Doubkem líbila. Cvičné auto bylo bílé chevrolet aveo :) Měl s námi strpení, i když jsem občas s nervy ujela a měla chuť vystoupit :) Ale u zkoušek jsem obstála na poprvé :) Doporučuji
vloženo: 12. března 2010
vložil: Zdeňka Jáhnová,