Autoškola Kurýrtaxi - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kurýrtaxi

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kurýrtaxi < <

Před přihlášením do autoškoly jsem hodně hledala a četla recenze a pak vybrala Kurýrtaxi. Nyní mohu říci, že to byla dobrá volba. P. Kult je sympatický, vnímavý a dobrý učitel, který ví, co říká. Nic pro něj není problém, vždy se přizpůsobil mým časovým možnostem a vyzvedával mne, kde jsem potřebovala. Nejprve jsem si vyzkoušela jízdu na trenažéru a hned poté jela rovnou na Baranďák :) Je to kliďas, takže se není čeho bát. Doporučuji!
vloženo: 24. října 2012
vložil: Simona, emailová adresa nezveřejněna

Celkový dojem bych řekl že víc než dobrý už jenom z principu že človek než vyrazí na silnice tak si řízení oskouší na novém trenažeru a nabere pár základních zkušeností. Pak samotné řízení auta jde skoro samo, je znát že je to nová Fabie. Hlavně co se mi líbí je vidět na panu instruktorovi, že chce abych se pořádně naučil řídit a nic neni problém... V krizovkách vždycky podrží a uklidňuje což se jentak nevidí. Takže jsem s kurzem od této autoškoly velice spokojený a těšim se na každou další hodinu kde si můžu v klidu a pohodě zajezdit. Byla to dobrá volba. A.Pytloun
vloženo: 1. února 2012